reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Cześć Mania! Śniłaś mi się dzisiaj :D Chodziłas po domku i mocno ściskałaś nóżki, żeby jeszcze nie urodzić :)

A co do opuszczenia was po porodzie, to ja tak jak Mania, za bardzo się przywiązałam do lipcóweczek, żeby potem się przenieść gdzie indziej :)
 
reklama
Kurcze, u nas taka pogoda barowa, że zachciało mi się spać. Chyba sobie urządzę jakąś drzemkę półgodzinną :)
 

Lilka wposzczaj wszystko jednym uchem a drugim wyposzczaj

moja Gabi dzis spokojna ale po wczorajszym wieczorze Lukasz zrozumial ze nie bedzie pierwszego zanku ostrzegawczego ani nie bedzie drugiego bo wszystko moze sie szybciej zaczac niz sadzimy
i efekt tego taki ze dzis ma wszystko byc juz na ostatni guzik zapiete  ;D
 
kurde...to moje komputerowe pudlo dzis tak wolno chodzi ze nie daje rady :p

Klaudus hehe moze troche ten sen byl prorczy ;)

 
Mania, z jednej strony todobrze, bo przynajmniej już będziesz przygotowana na godzinę zero i napewno o wiele spokojniejsza :)
Ja jakos nie mogę sie zabrac do spakowania tej torby do szpitala. Niby mam wszystko napisane na kartce, co potrzebne, ale pakować tak mi sie jakos jeszcze nie chce.
 
a tak sobie mysle a propo porodu cc czy normalnie i chyba tak na 100% mozna byc pewnym dopiero podczas porodu choc i wtedy nigdy nic nie wiadomo
Dziewczyny nie rwijcie wlosow z glowy z tego powodu, co bedzie to bedzie, myslcie sobie ze to tylko okres przejsciowy do zobaczenia sie z dzieciatkiem  ;D a to jest efekt koncowy murowany  ;D
 
Klaudia, mi tez trudno zabrac sie za szykowanie torby. Praktycznie codziennie wyjmuję kilka rzeczy, klade je na łóżko, a potem popadam w takie dziwne odrętwienie i nie jestem w stanie zebrać się. W ogole tego nie rozumiem. Najczęściej przerywam w momencie wyjęcia z szafy tych wielgachnych podkladek poporodowych!
 
Klaudia i Gazelaczek no mi tez z ta torbo do szpitala to jakos ciezko idzie. Wczoraj nawet byla u mnie siostra meza zeby mi pomoc w pakowaniu (ona rodzila 2 miesiace temu trzecie dziecko i ma wprawe juz :laugh:) ale marnie to sie skonczylo. Wedlug niej przygotowalam sobie za mala walizke, i te dwie pizamy ktore do niej wlozylam to tez za malo, mam miec co najmniej 5 (w sumie to nie wiem po co, nie mam zamiaru spedzac w szpitalu wakacji) i do tego recznikow tez co najmniej 5 (a ja chcialam wziac taki recznikowy szlafrok i jeszcze tylko dodatkowyrecznik). Chyba nie bede jej sluchala tylko spakuje sie po swojemu i ewentualnie zapytam moja pania gin czy cos mi i dzidziusiowi jest potrzebne specjalnego.

Pospalam sobie troszke ale cos nadal jestem skolowana i no i oczywiscie po rannych wojazaz do sklepu znow prawie sie czolgam bo mnie boli wszystko na dole jakby mnie ktos grubym kijem pookladal :mad:
 
reklama
Dziewczyny, moze ktoras ma doswiadczenie albo przynajmniej wie cos na ten temat... Otoz jezdze jeszcze sobie czasem z mezem motorem (oczywiscie jako pasazer). Wszyscy sa przerazeni i odradzaja mi tego. Ale ja po takich przejazdzkoch wsace nie czuje sie jakos gozej, nawet sama jazda jest dla mnie bardzo przyjemna (nogi mam szeroko >:D :p ) no i nie wiem czy to jest bezpieczne czy nie. Przy ostatniej wizycie pytalam gin i powiedziala mi ze sama jazda to nie jest niebezpieczna, niebezpieczny jest tylko wypadek, ale wypadki to zdazyc sie moga wszedzie. Ostatnio mi ktos powiedzial ze na motorze trzesie i moge przez to szybciej urodzic, to ale w tamwaju tez trzesie (i to chyba bardziej niz na tym motorze) wiec juz sama nie wiem. Moze wy cos wiecie??? ??? ???
 
Do góry