reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Asiolku - dziękuję bardzo za namiary na ten biustonosz!!!!!!  :-* A wiesz może jaka to firma? Osoba która je sprzedaje pisze, że można je kupić w sklepie. A ja bym chciala w sklepie je zobaczyć, ewentualnie przymierzyć i kupić na Allegro, bo chyba sporo taniej. Ale co to za firma i typ  ???

Klaudia- ja tez w tym tygodniu nagralam film z Maciusiem! Cale dwie minuty! A brzuch tak lata, że zastanawiam sie czy nie sprzedac naszego filmu do wytworni filmowej! W sam raz do filmu "Obcy 1453667"  ;) ;D

Czy cos wiadomo o Tusi i Kasi? Maniu - jak dzis Twoja Gabi?
 
hej dziewczynki !!
ja tylko na momencik, bo idę się myć i spadam do lekarza, bo od wczoraj bolał mnie brzuch tak dziwnie po prawej stronie i po nocy nic mi nie przeszło, lepiej pojadę i się upewnię .
później dam znać co i jak
miłego dzionka
 
Dziewczyny, a co bedzie dalej? Część z nas urodzi już w czerwcu, a niektore nawet w sierpniu. Zostaniemy dalej jednym klubem czy tez porozbijamy sie na różne miesiące ??? Bo z jednej strony bardzo fajnie nam się rozmawia, już sie zżyłyśmy, ale będziemy na zupelnie innych etapach... Różnice między naszymi dziećmi mogą dojść  nawet do 2och miesięcy i wiadomo że każda z nas będzie chciala porozmawiać z dziewczynami mającymi dzeci na podobnym etapie...
 
kolorowa_kredko - trzymam kciuki! To pewnie macica "ćwiczy się " ;) Ale upewnic sie trzeba - powodzenia i pisz jak wyszlo!!!
 
Gazleczaku ja to Was nigdy nei zostawie ihihih :-) mimo, ze termin mam na 31 lipca:-) a np Mania na 1 :-) różnica ogromna a mimo wszystrko zawsze jest o czym porozmawiać :-) i pewnie tak bedzie :-)

Dziś przyszedł do nas nasz Pan Marek od wykończenówki :-) i robi nam balkon w terakocie :-) a ma kocura w domu i moja kotka, któa nie da sie obcym pogłaskach jest w niego wpatrzona jak w obrazek siedzi przed drzwiami balkonowymi i ma takie maślane oczy :-) a obok niej siedzi nasz pies, któremu omal oczy nie wyjdą z orbit co tam ten facet na naszej podłodze dłupie :-) i tak siedzi takie małe czarne i wielkie beżowe:-) i strasznie to komicznie wygląda po ja je widze z tyłu i widze jak przechylają łepki w tą samą stronę ihihihi :-)
 
Czesc dziewczyny, Gazeleczku ja mam to samo, tez chcialabym sie przynajmniej psychicznie przygotowac na porod czy na cc, a tutaj do konca trzeba czekac co maluszki postanowia, ale jak tak o tym mysle to bedzie mnie to bardzo duzo nerwow kosztowalo, bo ja lubie wiedziec co mnie czeka a do szpitala mam isc na kilka dni przed cc i moze nawet w szpitalu dzidzia sie jeszcze przekreci i trzeba bedzie normalnie rodzic
teraz tez sobie siedzi na pupie i dzisiaj w nocy nozkami na moim pecherzu cwiczyla chodzenie i nie powiem myslalam ze rodze jak mnie taki ostry bol zlapal a tu maluszek poprostu na spacerek wyruszyl ;D ;D ;D
 
A moj maz byl teraz ze mna u lekarza jak sie dowiedzielismy o tym ulozeniu miednicowym i lekarz mowil zeby nie lekcewazyc zadnych skorczy bo w takim ulozeniu to lepiej zeby porod sie nie zaczal i teraz w nocy co chwila moj maz sie zrywa bo mu sie wydaje ze cos mnie bolalo albo ze go wolam i ma biedak takie oczy wystraszone i nie wie co robic, jak tak dalej pojdzie to mi przez ten miesiac oglupieje z nerwow , zal mi go strasznie
 
reklama
Elfiko, a dlaczego do szpitala idziesz na kilka dni przed planowanym zabiegiem?

Ale faktycznie, dobrze jest móc się nastawić. Teraz gdy wykonuję jakieś cwiczenia zalecane na szkole rodzenia to już jestem słabiej zmotywowana. Poza tym poród to duze wydarzenie. Naprawdę warto psychicznie przygotowac sie na to!

Klaudio - ja tez mam wrazenie ze moj maly lezy nie tyle miednicowo, co poprzecznie! Ciekawe co dokladnie lekarze rozumieją przez sformulowanie "ulożenie miednicowe". Teraz gdy maly sie wypycha, to po jednej stronie pępka jest duża górka [chyba pośladki], a po drugiej taka dluga górka [wg mnie to tulow]. A ruchy rąk i nóg czuje najczęściej na dole oraz w miejscu gdzie podejrzewam ze jest glowka [tak jakby maluch dotykal rękoma do buziaka]. Al;e lekarz na pewno wie najlepiej. Ostatnio pomacal mój brzuch i stwierdzil - ulozenie miednicowe. Po czym wziął glowice dopplera i za pierwszym dotknięciem znalazl serce Maciusia!
 
Do góry