reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Elfiko i Gazelaczku, to jesteśmy w takiej samej sytuacji, bo ja też do końca nie wiem, jak będę rodzić i strasznie mnie to wkurza. Chciałabym się jakoś nastawić psychicznie, a tu niestety trzeba czekać :(
A co dotych ruchów, to mój mały kopie głównie po bokach, z tym że to nie jest kopanie, tylko z lewej strony pępka pojawia się wieeeelka gula i w tym samym czasie z prawej strony po boku takie jakieś malutkie łapeczki cy cuś :) No i czuję jakby mi się talia (której ocywiście nie ma:)) rozciągała się w poprzek do granic możliwości.

Gazelaczku super tytuł dla filmu :) "Obcy" hehe. My nasz film nazwalismy "Kajtek bez majtek" :)
 
Tez sie zastanawialam jak to bedzie gdy juz wszystkie porodzimy...  ???
Wam to dzidziusie kopia po pecherzach a moj to probuje sie wydostac przez zoladek. Tak mi dzis rano w sklepie przywalil ze az sie zgielam w pol. No a pozniej zaczelam wyzywac sie na starszym panu ktory stal przede mna w kolejce do kasy z zaladowanym wozkiem, zaznacze ze kasa byla dla klijetow do 10 artykulow a temu gosciowi to sie prawie wysypywalo z wozka, wiec mnie cos wzielo na zwrocenie mu uwagi  >:D
 
Gazelczaku niestety nie mam aparatu cyfrowego zdjecia robie telefonem lub kamera internetową... komputer cały musiałabym zabrac aby zrobić zdjecie a na telefon jest za ciemno bo ten aparat w telefonie to taki lewy ihihihi :-)
 
No Asiolku, wielka szkoda... Do takiego wydarzenia to wręcz kamera by sie przydala, hi hi
Jak bedą dzieci, to też pojawi sie pewnie cala masa sytuacji śmiesznych. Ktore będziemy chcieli zapamiętać na zawsze :)
 
Hej dziewczyny, widze że aktywnie rozmaiwacie już od rana.

Ja własnie ogarnęłam trochę dom i teraz cała sapiąca zasiadłam przed komputerem.
Kurcze człowiek nogę do góry podniesie, a już sapie ;) ;) ;)

Po wczorajszych zakupach biore się jutro od rana za pranie, bo przy takiej kondyncji to prasowanie zabierze mi pewnie cały tydzien.
 
hejka
dzionek jest dzisiaj bardzo ladny,no ale zle sie zaczal....... :(
mam z moja mamusia 3 swiaty.......
przyczepia sie do tego ze mam przyjaciela plci odmiennej.............(przyjaciolki tez mam)
dzis mi wykrzyczala ze jestem prawie mezatka i niech on do swojej baby chodzi!!!!!!!!!!! co to ma znaczyc do cholery???ze kaganiec jakis mam na sobie czy co?? jak mnie wk...ia takie ograniczone myslenie!!!!!!

najbardziej wk.......jace jest to ze od Karola sie dowiedzialam ze ona go buntuje!
przychodzi i mowi mu ze my jestesmy w innym pokoju on w innym(Karol ma osobny pokoj w ktorym pracuje,wiec siedzielismy w drugim aby mu nie przeszkadzac),no i moja matka buntuje Karola ze my tam SEX mozemy uprawiac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:  :mad: :mad: :mad:

Boze daj mi sily bo ja zabije chyba..............
 
Lilka, ty to masz życie urozmaicone z tą mamą twoją :) Nic się nie martw, kup sobie jakies zatyczki do uszu i po sprawie.
No ale moja rodzicielka też mi dostarcza wieele wrażeń :) nie zawsze miłych niestety.
 
reklama
czesc!  ;D
Asiolku i Frido kiedys musimy sobie taka konferencje urzadzic  ;)
Gazelaczku ja jestem z tych co to sie bardzo szybko przywiazuja i nie wyobrazam sobie Was oposcic  :)
 
Do góry