reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

hihi...brunetko tym razem z mężulem idę rodzić,,,to raczej nic mi nie podadzą...haha.....a swoją drogę Brunetko mamusią bedziesz juz niedługo :)super!!!! :)


 
reklama
A ja nie wiedzieć dlaczego mam dziś w sobie pokłady niewykorzystanej energii.

Nie wiem o co chodzi, chyba te zakupy i wizja rychłego porodu tak mnie nakręcają.
.......... I to panika się raczej nazywa a nie energia ;)
 
ja mam podobnie :-) mijajacy czas dodaje mi napędu :-) i mimo fizycznych dolegliwości energii mi nie brakuje :-)
 
Asiołku witaj w klubie.

Mnie też coś tam boli i kłuje i ciągnie, ale jakbym mogła to bym zrobiła w jeden wieczór remont generalny w pokoju ;) ;)(choć wszystko mam nówka) ;)

Szkoda że to nie zaraża mojego męzula, który na wszystko ma czas.
 
a jak nocki mijają wam kobitki??bo ja to śpię w nocy około 2 godzinek i nad ranem też koło 2 godzinek :(mężulo ostatnio budzi się w nocy i spanikowany otwiera oczy na siłe bo jakieś ma dziwne przeczucia  :laugh:

 
Moj Mąz też chyba uuważa że na wszystko ma jeszcze czas... i wypruwa sobie flaki z powodó i celów daleko odbigających od mocich oczekiwań i wg mnie bezsensownych lub dających sie odłożyć na później.... a to co dotyczy dzidzi to dla mnie sprawy niecierpiące zwłoki dlatego czasem mamy zgrzyty - tak jak dziś...
 
Te zgrzyty z mezami to chyba normalka. Oni zawsze mysla jakos "inaczej" i ciagle sie im wydaje ze maja racje...
Biustonosze to nie wiem czy warto kupowac przez internet, chyba lepiej w sklepie gdzie mozna przymierzyc. Niedawno chcialam sobie kupic taki specjalny na ciaze i dobrze ze go przymierzylam. Niby rozmiar moj, niby nic nie uwiera, nic nie wylazi, ale piersi w tym biustonoszu mialam pod pachami, co mi niestety nie bardzo odpowiadalo. Wiec babeczki przymierzajcie staniczki zeby nie bylo rozczarowan >:D
 
reklama
Witam nową mamusię eliall

Kasia i Tusia, trzymam kciuki za was i wasze dzidzie

Maniu a ty jakiś pas cnoty załóż czy cuś, żeby twoja Gabi nie miała jak się wydostać. :laugh: Jeszcze troszkę niech poczeka

Jak moje stresy się nie skończą to całkiem prawdopodobne, że i ja zostanę czerwcóweczką. Z tych nerwów napina mi się brzuszek, chyba zbyt często. Do tego moje nogi po przejściu kilka metrów wyglądały jakby je ktoś wymalował fioletową farbą i do tego te obrzęki

Nie marudzę już, idę się położyć. Może tą noc uda się jakoś przespać, a nie myśleć.

Kolorowych snów
 
Do góry