reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

a ja dzis mialam przyjemnosc rozmawiac z Frida ;D
fajna spprawa zyc w takich czasach w ktorych technika pozwala na wiele ;D iaka rozmowa przez komp. to nie problem

Frida bylo mi bardzo milo uslyszec Twoj glos!!!!!!






 
reklama
kurcze dzis wieczorem zapalila nam sie lampka ;) zlapaly mnie skurcze i jedna noga juz wybieralam sie do szpitala
fiuuuuuuu..... mam nadzieje ze to jeszcze nie dzis ani nie jutro ;) musze sie spieszyc z tymi porzadkami i przygotowaniami

choc z drugiej strony fajnie bybloby juz malenka przytulac :)

ide pod prysznic
spokojnej nocki Wam i nam
pa
 
Cześć z rana.
Maniu mam nadzieję że kiedyś jeszcze się usłyszymy. Jak będziesz miała ochotę to dzwoń bo u mnie Skype jest prawie cały czas właczaony.
Nie pezmęczaj się tak za bardzo niech jeszcze chociaż dwa tygodnie mała posiedzi w brzuszku.

Mnie dzisiaj czeka sklepawa wyprawa. Musimy zamówić kafle i drzwi do domu.

Ciekawe co u naszych dziewczyn słychać (Tusi i Kasi).
 
Witam :) Strasznie jestem ciekawa, co tam u naszych dziewczyn w szpitalu.
Fajnie, że już piątek, bo znowu weekend przed nami :)

My wczoraj z mężulkiem nakręcilismy pierwszy krótkometrażowy (1-minutowy :)) film z naszych synkiem w roli głównej :) Mały tak się wiercił, że cały brzuch latal mi na wszystkie strony, no i postanowiliśmy to uwiecznić :) Fajnie to widać na filmie. Szkoda, że sie tego nie da umieścić w naszej galerii, bo bym wam pokazała :)

Niestety to jak się wierci i gdzie się wybrzusza utwierdza mnie w przekonaniu, że on cały czas leży poprzecznie :(
 
;D dzień dobry o poranku :-)

Maniu ja też sie przyznam, że mam skype ale ja taka nieśmiała troche jestem :-) wiec wole rozmawiać klikając w klawiature:-) ihihihi


Klaudia... nie przejmuj się buziakczki może jeszcze dzidzi sie odmieni :-)
 
nie piję od jakiegoś czasu kawy i jakos tak nie budze sie do końca :-) chodze taka przyćmiona :-)
po śniadanku urządzam pierwsze prasowanie :-) i wstawie dwa kolejne pranka :-)
 
Klaudia ja mam wrażenie że moj mała też w poprzek jest ułożona a lekarz mówi mi cały czas że położenie główkowe??

Kopie mnie głównie po bokach już sama nie wiem.
 
reklama
Do góry