reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Moooma, no i jak było?
U nas nieciekawie. Maciuś do wieczora miał podpuchnięte oczka od płaczu :no: Ale liczę na to, że to tylko "Syndrom dnia pierwszego" ;-)

A ja jutro odstawiam Maćka do przedszkola i idę do fryzjera :-)

Bidulek Maciuś, napewno kazdego dnia bedzie coraz lepiej lepiej

A u nas bardzo ok. Gabryska została i nie płakała, później pojechał po nia tata i jak przyszli do domu, to jej pierwsze słowa :mamo jak fajnie jest w przedszkolu i gdy zapytałam ja czy jutro idzie , oczywiście powiedziała , że tak, to mnie zadziwiło to moje dziecko. Mam nadzieje ,że juz tak będzie.....
 
reklama
A u nas bardzo ok. Gabryska została i nie płakała, później pojechał po nia tata i jak przyszli do domu, to jej pierwsze słowa :mamo jak fajnie jest w przedszkolu i gdy zapytałam ja czy jutro idzie , oczywiście powiedziała , że tak, to mnie zadziwiło to moje dziecko. Mam nadzieje ,że juz tak będzie.....
O rany, ale Wam zazdroszczę :tak::tak::tak: Super, że tak się Gabrysia zaaklimatyzowała :-)

A ja mam nowe spodnie i nową fryzurę.
Ze spodni ejstem mega zadowolona, a z ryzury trochę mniej. Moja fryzjerka jest w ciąży i aktualnie jej nie ma, więc poszłam do innej i... to nie to. No ale chciałabym mieć teraz tylko takie problemy :-);-)
 
O rany, ale Wam zazdroszczę :tak::tak::tak: Super, że tak się Gabrysia zaaklimatyzowała :-)

A ja mam nowe spodnie i nową fryzurę.
Ze spodni ejstem mega zadowolona, a z ryzury trochę mniej. Moja fryzjerka jest w ciąży i aktualnie jej nie ma, więc poszłam do innej i... to nie to. No ale chciałabym mieć teraz tylko takie problemy :-);-)
nie zazdrość, dzisiaj Gabryśka wyła.... , ale jutro chce iść do przedszkola.........
 
O rany, ale Wam zazdroszczę :tak::tak::tak:
Nam można zazdrościc :tak:
Dzisiejszy dzień w przedszkolu zaliczony z pełnym sukcesem, zero stresu, zero płaczu i tylko pytanie- mamo cemu jus idziemy?
Jutro mój przedszkolak zostaje na leżakowanie i na podwieczorek, odbieramy ją o 14.45 na jej własne życzenie :tak::-) bo chce spać w psedskolu :happy:
 
Nam można zazdrościć :tak:
Dzisiejszy dzień w przedszkolu zaliczony z pełnym sukcesem, zero stresu, zero płaczu i tylko pytanie- mamo cemu jus idziemy?
Jutro mój przedszkolak zostaje na leżakowanie i na podwieczorek, odbieramy ją o 14.45 na jej własne życzenie :tak::-) bo chce spać w psedskolu :happy:

elfie nalezało Ci sie..........
komu jak komu ale Tobie sie należało, zeby Twoja córa super zaaklimatyzowała się w przedszkolu!!
joł :sorry2::sorry2::sorry2:
 
Nam można zazdrościc :tak:
Dzisiejszy dzień w przedszkolu zaliczony z pełnym sukcesem, zero stresu, zero płaczu i tylko pytanie- mamo cemu jus idziemy?
Jutro mój przedszkolak zostaje na leżakowanie i na podwieczorek, odbieramy ją o 14.45 na jej własne życzenie :tak::-) bo chce spać w psedskolu :happy:
O rany, ale superaśnie :-):-):-):-):tak::tak::tak:
 
Witam!
U nas jak narazie też ok
Chociaż dzisiaj pożegnanie trwało dłużej niż w dniach wcześniejszych ale nie płakała
Dziwiła sie że w weekend nie idzie
I nawet wczoraj na leżakach zasnęła co mnie baardzo ale to bardzo zdziwiło
 
reklama
Do góry