reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
alka pisze:
cześć babeczki, hohohohohoh, spacerek rewelacja!!!! starówka objechana, kawka w medisonie wypita - Julka słodka jak zawsze, e - mama - nic tylko z nią na spacery! , a teraz zmykam bo idziemy do kina  :p :p na harego potera oczywiście  ::) ::) ::)

Do następnego Ewcia :) :-* :-* :-*
A ja Wam powiem, że z Michałka jest kawał przystojniaka, i rezerwujemy go sobie na zięcia :) a poza tym będzie miała Julka Teściową w dechę :)  nasze dzieciaki puszczały sobie oczka, hihihihi, mają pierwsze randki za sobą :)
My dopiero niedawno zlądowaliśmy w domu  i na szczęście mamy kupione prezenty, uffff, super że ten Madison był po drodze :)
No i zaliczyliśmy jeszcze Coffe Heaven :) :laugh:
Udanego seansu !! :-* :-* :-*

A za godzinkę robimy wypad na imprezkę urodzinową do sąsiadki piętro niżej :)

Martuśka ja mam skypa hihihihi :) możemy kiedyś pogadać :)
 
no to się Tusia nam pochorowała bidulko trzymaj się :-* :-* :-*

dzisiaj byłam z Martynką u pediatry no i mamy witaminkę c i krpelki do nosa i oklepywanko plecków a jednak cosik się tam dzieje z tym przezziębieniem, zmykam do małej bo marudna cały zcas jest buziaki

 
Cze sc dziewczyny
ja sie też tylko przywitam i uciekam bo sprzątam, póżnieja jak maruda spać pójdzie to zagładne do was
Tusia dobrze że sie odezwałaś bo sie martwiłam o Ciebie, zdrowiej szybko dzewczyno i pisz o smutkach bo tutaj sie ich pozbędziesz :-*
 
Uff, 10 stron udało mi się przeczytać ;) niesamowite jesteście, nie dam rady być na bieżąco, ale trudno... Jak miałam sie ujawnić, to chociaż raz na jakiś czas. Foteczki nowe rewelacyjne, gratulujemy Alkowi ząbków!
U nas dziś dzień marudzenia Kingusi po kilku dniach sielankowych - coś spać nie mogła w swoich porach, więc zła była i nic jej sie nie podobało, dopiero ululałam ją kołysanką i głaskaniem po buzi i brzuszku... pieszczoch mój mały :)
Pozdrowionka :)
 
a ja byłam na spacerku, zrobiłam obiadek, upiekłam murzynka O0 (kiedyś powiedziałam że wyjdeza mąż za murzyna :D ) przepis wlepie później najstarsze ciasto i prawie zawsze wyjdzie i smaczne :D no i popłakałam też trochę :( ale ok

:-*
 
kredziu a co to za placze byly, co????????mam nadzieje, ze smuteczki wygnane precz!!!!

a ja dzis pokonwersowalam z ellial zarowno mama jak i synek swietne glosiki!!!!!!!no i rosne nam nasza mala skypowa rodzinka!!!!

a ja dzis troche posmucilam............chyba to z tej samotnosci!!!zreszta.....nie bede Wam smucic!!!!!!!
 
reklama
Do góry