reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
NiaNia pisze:
A my juz po spacerku i własnie robimy zapiekanke cioci Joasi ;D Zapowiada sie naparwde smakowicie. I winko tez bedzie ;D dla Pana Mikołaja ;D ;)
Dzis kupiłam miedzy inymi manadrynki i....jakos tak mi sie świątecznie zrobiło. Ale fajnie.

Niania trzymam qciukasy za zapiekanke!!!!!tylko pozniej napisz co i jak???i czy Milolajowi smakowalo??

my tez nie bylismy na spacerku, u nas pogoda typowo londynska!!!
 
czesc dziewczyny.
przepraszam was bardzo ale musialam usunac zdjecia z galerii bo moj maz jak je zobaczyl to tak sie wsciekl mocno....  :p

Gazelaczku kochany zycze Ci przede wszystkim zdrowia i spelnienia najskrytszych marzen. No i oczywiscie wszystkiego co najlepsze w zyciu

Lilus ja mam na imie Edyta, ale imienin nie obchodze wiec nie musisz ich pisac, a urodzinki to mam 14 stycznia. Obecnie mieszkam w Brukseli. No i jakby ktoras z dziewczyn chciala ze mna pogadac przez skype to niech szuka eliall. Tylko niestety ten moj internet czasem jest a czasem go nie ma.

 
No i jeszcze dodam ze w niedziele dostalam @ :mad: . W nocy tak sie ze mnie lalo ze zabrudzilam cala posciel :p

No a dzis rozwalil mi sie wozek. Cale szczescie ze juz przed drzwiami do domu. Ciekawe w czym bede wozlila teraz meko szkraba na spacery????????
 
reklama
Eliall bomba , dzieki za nowy watek :-* :-* :-*
Moze nie zasmiecajmy go komentarzami tylko zamieszczajmy same przepisy :)
Ale fajowo.
TYm samym oddaje głos mojemu guru w kwestii gotowania ( i pewnie nie tylko ;)) naszej Joasi

Dzis zrobiłam zapiekanke wg przepisu Joasi dla naszego Mikołaja ;D ;) Naparwde wyglada cudnie, jest tania i szybko sie ją robi. A o to chyba chodzi. Czeka tez winko i sałatka z sosem vinegret. Ach mniam mniam.
Dzieki Joasiu :-* :-* :-*
 
Do góry