reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Nianiu mikołaj super :laugh:

Joasiu kolczyki fajowe (jakby pół klucza było widać hihi) :laugh:

Elfiku może godzinowo ma 1 dzień do przodu :)

Lilka i Gaga superprezenty dla waszych pociech :)

A ja jeszcze nie wiem co Olivka dostanie bo u mojego męża mają byc znowu paczki i nie wiem co w nich będzie bo na mikołaja dostała żyrafę i takie zabawki do kąpieli Fisher Price i grzechoczącego misia zobaczymy może coś wynajdę na allegro
 
reklama
Cześć babulki.

Serdeczne życzenia i buziaczki dla Gazelaczka z okazji urodzin :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

moja Igunia włanie sie wścieka więc znów musze odłożyć czytanie na później. Nie wiem czy kiedykolwiek nadrobię :mad:

U nas tyle sniegu ze malo co to helikopterem do sklepu musilabym leciec. ;D



 
Elfiko pamietam ze nie obchodzisz imienin (ja w sumie tez-wole urodziny bo one cos znacza),dlatego twoje imie wpisze przy urodzinach aby jak ktos nie wie to sie dowie jakie masz imiatko ;)

a dla Weronisi zyczymy z Mili duuuuuuzo zdrowka i przybierania na wadze :)

a teraz ide sobie pograc w moja ulubiona gre Chicken Invaders 2 ;D
 
Elfiko pamietam ze nie obchodzisz imienin (ja w sumie tez-wole urodziny bo one cos znacza),dlatego twoje imie wpisze przy urodzinach aby jak ktos nie wie to sie dowie jakie masz imiatko  ;)

a dla Weronisi zyczymy z Mili duuuuuuzo zdrowka i przybierania na wadze  :)

a teraz ide sobie pograc w moja ulubiona gre Chicken Invaders 2  ;D
 
A my juz po spacerku i własnie robimy zapiekanke cioci Joasi ;D Zapowiada sie naparwde smakowicie. I winko tez bedzie ;D dla Pana Mikołaja ;D ;)
Dzis kupiłam miedzy inymi manadrynki i....jakos tak mi sie świątecznie zrobiło. Ale fajnie.
 
reklama
Do góry