reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
no i wróciliśmy od lekarza, Weronika dostała syropek i kropelki do noska. Teraz biedactwo śpi od godziny i co 10 mionut się budzi i kaszke i płacze, tak było całą noc i wszystko wskazuje na to że dzisiaj będzie powtorka :-[
 
Nianiu fajny Mikolaj!
Joasiu sliczne kolczyki

aaa ta zapiekanka to hit sezonu  ;) ja ja tez dzis robie hehe
tak wiec Joasiu duuuuuuuuuze dzieki za pomysl!!!!!!!!!! :-* 

do nij kwasne mleczko lub maslaneczka mmmmmm...pychotka
(ja dodalam pomidory a do srodka opieczony boczek i natke pietruszki )  ;) :) :-*
 
właśnie czekamy na chrzesnego tymonka :) ponoć przedwczoraj zakładali zasadzkę na mikołaja ;)
z tego co zauważyłam to
zdróweczka dla weronisi !!! i gorące buziaczki!!!

to moje https://www.babyboom.pl/forum/index.php?action=profile;u=1612;sa=statPanel 7 i pół dnia właśnie ostatnio siostra mi truła że siedzetylko i siedzę już 7 dnitam przesiedziałaś :)

aniulka co do mleczka wiem coś o tym :(  dziś np zachciało mi się murzynka i piekłam siostra skoczyła do sklepu po margaynę zwykłą kupiła i szlak ! w margarynie zwykłej jest mleko kwaśne :( (nawet pisze zwykła mleczna) a ja już zaczęłam robić ale co tam obejdę się :) w palmie nie ma, w smarowidle najpierw kupowałam flore a teraz wyczaiłam ze w delmie nie ma
ostatnio zjadłam kilka czipsów tymula wysypało i głowiłam ię po czym, później czytam a w składzie serwatka!!! z lekka z tym mlekiem (niejedzeniem go) przechlapane, ale da się wytrzymać, ja nie jem ani odrobimki i wszędziej czytam etyk, bo nie chcę aby tymul bardziej się uczulil, może ma szanse że będzie mógł sam jeść mleczko kiedyś, bojak nie to troszkę nieciekawie

zmykam narazie późniuej może jakies ffotki wkleję
 
reklama
Do góry