reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Martuska pisze:
Klaudia nie widze Twojej buzki dlaczego?? nawet jak wciskam "show picture" to dale nie widze ???

Martuska, ja tez jej nie widzę od jakiegoś czasu. W ogóle strona mi sie ostatnio cały czas otwiera z jakimś błędem :(
 
gazelaczek pisze:
[
Klaudiuś, bo nasze dzieciaczki to w ogóle mam wrażenie że są całkiem podobne. Pod wieloma względami gdy czytam Twoje opisy, to widzę mojego synka. Nawet ich imiona brzmią tak samo  ;) ;D

Hihi, dobre z tymi imionami :)
 
no teraz tylko obiad zjemy o do lekarza z Weroniką, rano troszke lepiej wyglądała i miałam nadzieję że jej przejdzie ale nic z tego :-[ gorączki nie ma ale kaszle i ma katar i coś jej tak w płuckach przeszkadza. A z zasypianiem jest tragedia bo bez smoka nie da rady a jak tutaj smoka ciumkać jak trzeba buzią oddychać :-[
 
U nas też był fajny Mikołajek :) Dostałam dwie superowe książki i duuuużo czekoladek, Maciejka szaliczek, czapeczkę, rękawiczki, rajstopki i skarpetki :) Taki mały a tyle prezentów dostał :D
 
Elfiko, życzymy z Maciusiem duużo zdrówka dla Weroniczki :)

U nas polepszyło się zasypianie i spanie w nocy, już którąś noc z kolei nie musze wstawac na karmienie, dopiero koło 6 rano jemy :D :D
 
Głupi mam suwaczek,dzisiaj jest 7.12. i Weronika dzisiaj kończy 5 miesięcy a ten suwak pokazuje jeden dzień do przodu :mad:
 
elfiko ciesze sie, ze podobaly Ci sie pioseneczki......
a dla Weroniczki duuuuzo zdrowka od Kubusia z okazji 5 miesiaca!!!

zmykam babeczki cos w domku zrobic!!!!!
 
reklama
Do góry