reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Dzięki Viola zrobiłam tak,jak być powinno......... :-* :-* :-* :-* :-*
no to od dziś moje wklejanki zdjątek będą,takie,jak Wasze...huurrraa ;D
no i suwaczek ma zdjątko.... ;)
lecę lulu......
wszystkim mamusią mowię DZIEŃ DOBRY!!!!
 
reklama
Witam dziewczyny.
Pojawiam sie i znikam i z tego powodu ubolewam nad tym. Ten moj internet chodzi jak chce i jeszcze Rayyan mi sie rozchorowal. :mad:
 
Nianiu kochana ja sie pisze na imprezke i mam nadzieje ze dojade z tej Brukseli na czas. Jakby co to ja moge zbierac alkoholowe trupy bo sama nie pije :p no i mam jakis taki instynkt maciezynski i nie moge patrzec na spiacych byle gdzie ::)
 
wiecie dziewczyny mam troche takich smuteczkow do wyzalenia sie i chyba ktoregos dnia wam napisze, bo juz we mnie to zaczyna buzowac i psychicznie przestaje radzic. ale to nie teraz bo Rayyan spi mi na ramieniu (przez te chorobsko wstretne tylko tak moze spac).
 
a dzieciaczki w galerii przecudowne. wszystkie bez wyjatku.
No i zeby te chorobska co sie niektorych uczepily poszly sobie won i juz nigdy nie wracaly.
Wiem jaki to jest bol i ogromny zal jak najukochanszy skarb cierpi a my nie mozemy zrobic prawie nic zeby mu ulzyc. Wiec wszystkim mamaom zmagajacym sie z chorobami swoich pociech zycze duzo wytrwalosci.

Elfiko nie wiem za bardzo o co chodzi z Twoja @ bo nie wszystko dokladnie doczytalam ale jak pojdziesz do lekarza to popros zeby Ci dal skierowanie na badanie krzepliwosci krwi a dokladnie na czas krzepliwosci bo moze to problem w tym, ja kiedys tak mialam. Moja @ trwala bez konca i nastepna juz sie zaczynala a ta poprzednia jeszcze sie nie konczyla. ::)

 
a ja tutaj sama siedze, bo Niania na wakacjach, UIwon w pracy a reszta pewnie śpi smacznie.
Moje dzieck tez właśnie zasnęło, mam chwilke dla siebie, ide robić kawe.

Acha
Lilka jak wejdziesz na tą stronke to musisz sie zalogować i tam u góry po prawej stronie pisze linijki to tam wejdż i działaj ;D
Eliall już miałam to badanie robione i niby wszystko ok z krzepliwością , u mnie to raczej rodzinna skłonność- moja mama męczy sie tak już 20 lat ::) i też jej sie zaczęło po pierwszej ciąży.
 
Witam z rana!
dzisiaj to sobie uczciwie pospałam.......mężowi wyłączyłam przez sen komórkę izaspał do pracy ::)
a i syna nie obudziłam do szkoły,tylko to on mnie obudził,bym mu zrobiła śniadanie.... :o :o :o
za to my z Oti czujemy się swietnie,bo my się nigdzie nie spieszymy
oczywiście poza BB.... ;D ;D ;D
 
reklama
hanti niezła jesteś hihihi
a swoją droga to masz cud miód dziecko,że Ci tak długo spać pozwala ::) u nas o 7 jest pobudka obowiązkowa
 
Do góry