reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Witam i ja ;)
Może któraś z Was wie co się dzieje... hm. Karmię moją mala piersią, w nocy od jakiegoś czasu budzi się co 2 godziny (dziś nawet co pól od 12 do 3 rano) possie troszkę i dalej śpi. powiem szczerze, że te pobudki mnie wykańczają w dzien nie mam sily żeby wykrzesać z siebie odrobinę inwencji na zajmowanie się nią jak tak dalej bedzie to nie wiem jak wrócę do pracy. Czy powodem tych zarwanych nocek moze być faktyczny glod??? dodam ze mala przybiera dobrze na wadze, w dzień ją dokarmiam sztucznym mlekiem i nie placze z glodu ani nie marudzi...
 
reklama
moja Weronika też ostatnio ciągle sie budzi w nocy a jeśc nie chce, tylko sie troszke poprzytulamy i śpi dalej.
kurcze musze lecieć bo płacze...
 
eliall pisze:
wiecie dziewczyny mam troche takich smuteczkow do wyzalenia sie  i chyba ktoregos dnia wam napisze, bo juz we mnie to zaczyna buzowac i psychicznie przestaje radzic. ale to nie teraz bo Rayyan spi mi na ramieniu (przez te chorobsko wstretne tylko tak moze spac).
eliall życzę Rayanowi duzo zdrówka,a Tobie siły
przesyłam Ci buziaczki pocieszki.. :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 
elfiko pisze:
hanti niezła jesteś hihihi
a swoją droga to masz cud miód dziecko,że Ci tak długo spać pozwala  ::) u nas o 7 jest pobudka obowiązkowa
Dziękuje elfiko..... ;D ;D ;D
troszkę mam podkrążone oczęta,bo Oti rano jakoś śpi(nawet,jak wstanie na cyca),ale wieczorem idę póżno spać,bo ją karmię na śpiąco około 1-2 w nocy
 
czesc dziewczynki kochane:)
ale sie wyspalam:) spalismy do przed chwilka  hihihihihi, czyli prawie do 10:),jak to dobrze nie musiec sie zmuszac do otwierania oczu!!!!!!!!

a nocka spokojna............tylko Kubus pomylil sobie godziny w nocy i okolo 5 nad ranem zaczal dyskutowac z tatusiem!!!!ale mama wkroczyla do akcji i pogaduszki zostaly przerwane na poczet zdrowego snu!!!! ;D ;D ;D

tofinku a moze powinnas jej dawac chociaz raz w nocy sztuczne mleczko, moze ona jest glodna, a moze to poprostu maly kryzysik!!!!my tez to przechodzilismy, chyba kazda z nas przechodzila.....minie tak szybko jak sie pojawil, trzeba tylko troche wytrwalosci!!!!!

ciekawe jak tam nasza kochana Iwon??????????????
 
tofinek pisze:
Witam i ja ;)
Może któraś z Was wie co się dzieje... hm. Karmię moją mala piersią, w nocy od jakiegoś czasu budzi się co 2 godziny (dziś nawet co pól od 12 do 3 rano) possie troszkę i dalej śpi. powiem szczerze, że te pobudki mnie wykańczają w dzien nie mam sily żeby wykrzesać z siebie odrobinę inwencji na zajmowanie się nią  jak tak dalej bedzie to nie wiem jak wrócę do pracy. Czy powodem tych zarwanych nocek moze być faktyczny glod??? dodam ze mala przybiera dobrze na wadze, w dzień ją dokarmiam sztucznym mlekiem i nie placze z glodu ani nie marudzi...
Tofinek może być tak,jak pisze elfiko
ale może Twoja niunia jest faktycznie głodna,bo sztuczne mleko bardziej zapycha i dzieciaki póżniej są glodne po cycu,daj sztuczne na noc,a cyckiem karm w dzień
sprawdż również,czy nie masz za gorąco w pokoju,gdzie śpi mala.......bo może jej się chce pić(u mnie właśnie tak było,a jak powiesilam na noc na grzejnik bardzo mokry ręcznik to 6 godzinek snu!)
powodzenia....
witaj joasiu
 
zgadzam sie z hanti z ta zamiana na mleko sztuczne w nocy!!!!!no i moze to tez sprawa wilgotnosci albio temperatury????jezeli mama zle sypia moze sprobuj masazyk wieczorny albo przwietreznie pokoju...........sama juz nie wiem!!!!

oj ale mam ochote na kaweczke................. :p :p :p :p :p
 
reklama
muszę coś wreszcie przekąsić i się napić...zaraz do was wrócę ::)
joasiu to dawaj zrobimy siobie obie kawkę i będzie tak jakbyśmy były u siebie razem.....hahaha
ja tez mam ochotke na kawkę w milym towarzystwie ............a tak będzie mi właśnie milutko ją wypić
 
Do góry