reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
gazelaczek pisze:
NiaNia pisze:
A ja Ciebie Gazelaczku widziałam na zywo i wiem , ze wygladasz jak młodziutka dziewczynka i napewno Ci ślicznie nawet teraz.

He he,

Jak masz jakieś smuteczki,
To wskocz na lipcóweczki.
Problemy są z urodą?
Już one Ci pomogą!
Wystarczy kilka lamentów
Dostaniesz garść kompelemntów.
Z facetem masz kłopoty?
Oj nie martw się - no co Ty!!!
Wskakuj na BabyBoom,
Tu fajnych lasek tłum  ;D
To mozna zarapować JOŁ ;D ;D
 
Kochane moje duzo uscisków dla Was :) Jedziemy do rodziców. JUtro rano juz sie pewnie nie zaloguje bo nie bedzie czasu :)Bede sie szykować ;D ;D ;D
Juz za wami tesknie.
Buziaki

Iwon trzymaj sie dzielnie jutro. Bede o Tobie myślec :-* :-* :-* :-*
 
cholera chiałam wam załadowac fotke na koniec ale zapomniałam, ze wywaliło mi z kompa "ulubione"strony internetowe
i tym sposobem nie mam tego linka i nie wiem jak to zrobic :-[
 
joasia foteczka superaśna!!!!!
gazelaczku świetnie wyszła ta rymowanka,teraz tylko muzyczka do tego i będziemy miały hymn,że hej!!!!!
e-mamo trzymamy kciuki,by wszystko było ok. :-*
niania miłego wypoczynku,achhh....tylko pozazdrościć.....czekamy na pikantne szczegóły >:D
ja jestem,bynajmniej na razie
 
reklama
Uff dzisiaj wszystko robię tak :p :p :p :p :p :p :p :p :p a i tak mam chwilkę na forum ;D
Naniu i Joasiu dziękuję kochaniutkie za wsparcie. Cholipka, ja się będę w pracy mordować, a Niania na wczasy sobie jedzie :p ::) ;D :laugh: :laugh: ;) :-* :-* :-*

Gazelaczku nie dość, że ładna, to jeszcze utalentowana :laugh: :laugh: :laugh: ;) :) :)

Asiołek, masz rację. Po pierwsze, my i tak będziemy szukać przedszkola prywatnego, po drugie ta ustawa to raczej mżonki. Nie sądzę, żeby weszła w życie. :p ::)

Uciekam kochane, bo jeszcze poemat wychowawczy muszę mojej kuzynce napisać, dzidzię mocno ukochać, ciasto upiec, posprzątać, przygotowac się do pracy.

Będę jutro wieczorem (chyba, że jakimś cudem uda mi się jeszcze dzisiaj ;D). Cmoki :-* :-* :-*
 
Do góry