reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
zrobilam i czekam na Ciebie!!!!

ale fajosko :laugh: :laugh: :laugh:

a u nas za oknem zina :)napadalo w nocy i az sie bylo milej obudzic, wszedzie tak czysciutko i bialo......mmmmm, ja to chyba za bardzo jestem romantyczna!!!!
 
elfiko pisze:
hanti niezła jesteś hihihi
a swoją droga to masz cud miód dziecko,że Ci tak długo spać pozwala  ::) u nas o 7 jest pobudka obowiązkowa

Moj Maciek dzis o 5tej byl wyspany  ::) Ja juz bylam wsciekla, niewyspana kolejną noc. Zrobilam mu awanture, oboje plakalismy ze zlosci i w koncu o 6.30 usnelismy. Do 8.30. Jak dla mnie to rewelcja spac az do tej pory! Mogę więc powiedziec, ze mniej wiecej jestem wyspana  :p
 
gazelaczek pisze:
elfiko pisze:
hanti niezła jesteś hihihi
a swoją droga to masz cud miód dziecko,że Ci tak długo spać pozwala ::) u nas o 7 jest pobudka obowiązkowa

Moj Maciek dzis o 5tej byl wyspany ::) Ja juz bylam wsciekla, niewyspana kolejną noc. Zrobilam mu awanture, oboje plakalismy ze zlosci i w koncu o 6.30 usnelismy. Do 8.30. Jak dla mnie to rewelcja spac az do tej pory! Mogę więc powiedziec, ze mniej wiecej jestem wyspana :p
witaj gazelaczku joasia też się wyspał ,a teraz popijamy kawkę...dołączysz się????
 
mmmmmmmmmmmm ciasteczko, chetnie, ale ja niestety dietka!!!!u mnie waga zatrzymala sie na 62 kg a ani drgnie!!!

czyli ogolnie mowiac lipcoweczki dzisiaj wyspane..........az sie zyc chce po takiej nocce!!!!oby tak czesciej!!!

alka mnie podobno trudno upic!!!!wiec jak cos to sie pisze!!!!
 
alka pisze:
NiaNia pisze:
alka pisze:
cholera, znaczy się barszcz  ;D ;D ;D ;D ;D
Ty to moja droga juz masz pozycje obsadzoną - bedziesz wodzirejem ;D ;D Nie wyobrazam sobie tej biby bez Ciebie i twojego poczucia humoru ;D
A nie, nie kochana  :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Ja tam za kołnierz nie wylewam a wodzirej to chyba do końca świadomy musi być  :p :p :p :p Ale nie watpie że w tak szerokim gronie znajdzie się jakaś bezalkoholowa dusza, która obejmię tę posadę  :laugh: :laugh: :laugh:
witaj alka eliall pisała,że niepijąca...... ;D ;D ;D
 
alka po tych zdjęciach z pasemkami,zastanawialam się,czy na zdjątku pod nickiem to TY >:D ???
Joaska pisze:
a my dzisiaj odbieramy laptopika......ale bedzie urzedowanie!!!!!!
fajnie mnie by też się przydał,miałabym kompa dla siebie.....nawet w łazience......hahahhaaha
 
reklama
Dzień dobry o poranku...
Wszystkim Mamom, które mają smuteczki życze dużo słonka :-) i radości :-) a Mamom zadowolonym, życze aby szczescie nadal je otaczało :-)

Problem kup zniknął... po 4 długich miesiacach nareszcie :-) przeciery sa zajebongo :-)
 
Do góry