reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

hmmm, Ty mi tutaj Matka takich: :crazy::crazy::baffled: nie pokazuj tylko organizuj dobry humor na jutrzejsze kawowo/herbaciano/pogaduchowe spotkanie :-):-):-):-)

nie, prezentu nie dostanie :-p po ostatniej akcji Wielkiej Buntowniczki nie zasłużyła :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:

co u Niani???

Emamo - jak pogoda dzisiaj???

Klaudia - ostatni dzień :-):-):-) już prawie nad morzem jesteś :-):-):-) aaaaleeeee fajnieeeeeee :tak::tak::tak:
 
reklama
hello babulce!:laugh2::-p

jak to miło,że Wy nadal jesteście aktywne:tak::tak::tak:

praca pochłonęła mnie bez reszty............zmęczenie(a przede wszystkim bóle nóg.....adzwyczaiłam się)dawało mi tak w kość,że wiecznie spałam.........prawie,jakbym była w ciązy .............hahhahaah
 
No i jak mama? Dostanie dziecko prezencik maly taki przed-urodzinkowy? :-)

Dzien dobry
U nas sloneczko za oknem a mialo padac :baffled:
Wczorajszy mecz...... :crazy:
Weronika od rana ma zly humor :crazy:
Sama radosc heheh

moze ten humor to przez mecz??

hello babulce!:laugh2::-p

jak to miło,że Wy nadal jesteście aktywne:tak::tak::tak:

praca pochłonęła mnie bez reszty............zmęczenie(a przede wszystkim bóle nóg.....adzwyczaiłam się)dawało mi tak w kość,że wiecznie spałam.........prawie,jakbym była w ciązy .............hahhahaah

czesc Kasiu...fajnie ze my aktywne, to prawda, szkoda tylko ze ty nie ...czujemy sie mocno zaniedbane i gniewamy sie bardzo jesli się nie poprawisz...a i teksty ze jestes zmeczona po pracy zostaja odrzucone, jest nas tu wiecej pan pracujacych i jakos dajemy rade...no...a niektóre to nawet sa w ciązy ;-) . joł
 
Cześć laski i Hanti zagubiona w boju!;-)
I cześć Martusiu, bo wiem że byłaś ostatnio aktywna:tak:;-):-):-):-):-)

Klaudia ale mam smaka na tego Maciusiowego rogala, Boże nic od dawna nie pobudzało mojej wyobraźni tak jak ta wielka chrupiąca buła:-p a jeszcze do tego świeże masełko i kakao...:szok::szok::szok: dałabym się pokroić!
No ale.... w pewnym wieku buły nie są już wskazane;-)
 
moze ten humor to przez mecz??



czesc Kasiu...fajnie ze my aktywne, to prawda, szkoda tylko ze ty nie ...czujemy sie mocno zaniedbane i gniewamy sie bardzo jesli się nie poprawisz...a i teksty ze jestes zmeczona po pracy zostaja odrzucone, jest nas tu wiecej pan pracujacych i jakos dajemy rade...no...a niektóre to nawet sa w ciązy ;-) . joł
Bu haha :laugh2::laugh2::laugh2: lepiej bym tego nie ujela :laugh2:
Witaj Hanti olewaczko lipcowych mam :-)
Ja tez widzialam ze Martusia zagladala :happy:Martusiu zagladaj zagladaj i moze cos napisz :sorry: czasami
Niania sie przeniosla na kwietniowe mamy tego roku i nas tyz olewa :-pcyz nie? :-p:-p;-)Niania wracaj, lipiec lepszy od kwietnia :tak::-p

Posprzatalam pol chalupy w godzine


Elenko ja gotowa jestem :tak:
 
Ale tu fajnie dzisiaj :-)
A ja znowu dętka. Chyba mi czegoś brakuje jakiegos potasu cycuś, bo jak wracam z ćwiczeń, to normalnie jestem taka wypompowana, że mam siłę tylko siedzieć :-(A tu pakowanie przede mną :baffled:
Julia obudziła sie dziś z mega tekstem: "Mamusiu, a ja mam dziś prawie-urodzinki, prawda?" więc przytaknęłam i usłyszałam ciąg dalszy: "Czy dostanę prezencik jakiś mały?" hmmmm :baffled::baffled::baffled::baffled:
:-D:-D:-D:-D
Maciek tylko ciągle pyta "Jaką dzis dostanę naglodę?":-)
1. Wczorajszy mecz...... :crazy:
2. Weronika od rana ma zly humor :crazy:
1. Nooo, tragedia :angry:Znowu musiałam męża pocieszać :-) Niech oni w końcu wygrają, bo nie wydolę :-D

Klaudia - ostatni dzień :-):-):-) już prawie nad morzem jesteś :-):-):-) aaaaleeeee fajnieeeeeee :tak::tak::tak:
Myślami tak, ale jeszcze to pakowanie :baffled: Nienawidzę pakowania. I to jeszcze trzeba myśleć za trzech, bo mój mąż nie wpadnie na to, żeby sobie np. ręcznik wziąć, czy mydło :baffled: No i jeszcze jak zwykle stresuję się drogą. Bo to kurna 700 kilosów jest, a ja mam ostatnio jakąś fobię wypadkową. Jak ja kieruję to się nie boję, ale jak jadę jako pasażer to kurna się stresuję :-)

Klaudia ale mam smaka na tego Maciusiowego rogala, Boże nic od dawna nie pobudzało mojej wyobraźni tak jak ta wielka chrupiąca buła:-p a jeszcze do tego świeże masełko i kakao...:szok::szok::szok: dałabym się pokroić!
No ale.... w pewnym wieku buły nie są już wskazane;-)
Mój teściu Maćkowi takie rogale kupuje na... deser :-D

No i news dnia: ZAWIOZŁAM DZISIAJ MAĆKA DO BABCI OSTATNI RAZ. Przyjeżdżam a teściowa "No to kończę dzisiaj służbę u ciebie. Ale te trzy lata minęły":baffled::-) No i zapowiedziała, że drugiego bawić nie będzie, bo już nie ma siły.:baffled:
 
Hanti, olej pracę, tu jest fajniej!!!
A o Martusi właśnie ostatnio myślałam i wspominałam nasze ubiegłoroczne spotkanko krakowskie :-)

Rany, jeszcze dzisiaj 4 lekcje i mam urlop :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

Kurde myślałam, że mam ryż w domu. Niestety trzeba będzie ziemniaki obrać :angry: A ja nie mam siły.
 
Mój teściu Maćkowi takie rogale kupuje na... deser :-D

No i news dnia: ZAWIOZŁAM DZISIAJ MAĆKA DO BABCI OSTATNI RAZ. Przyjeżdżam a teściowa "No to kończę dzisiaj służbę u ciebie. Ale te trzy lata minęły":baffled::-) No i zapowiedziała, że drugiego bawić nie będzie, bo już nie ma siły.:baffled:

Ale ile on zjada z takiego rogala? Julce taka ilość pieczywa wystarczyłaby na pół roku:-D
A Teściowa Ci się popisała echhhhhhh, może też jest sfrustrowana po wczorajszym meczyku:szok::-D:-D
 
reklama
Do góry