reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Hej hej
Pisze tego posta drugi raz bo mi sie wykasowalo :crazy:
Elenko dasz rade wszystko swietnie zorganizowac :tak::tak:
Ja w zeszlym roku urzadzalam Weronice bal dla kolezanek i przyjecie dla rodziny oraz moje urodziny i wszystko sie wspaniale udalo a G byl w tym czasie w Hiszpanii:tak: w Ty tez dasz rade , zobaczysz :tak::elvis::elvis::elvis:
ps. dzieki za ta mloda laske hehehe :-p:-p:-p

Szanowna E_mamo malpo jedna ja nie jestem smarkata a jedynie w kwiecie wieku i sie nie chwale wiekiem a jedynie informuje o zblizajacym sie jubileuszy cobys sie mogla z wierszykiem przygotowac :tak:;-):laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Fajna jestem co nie? :sorry:

Brunetko ja tam nie wiem czy te fotki w galerii beda wykasowane, wiem jedno wygladasz rewelacyjnie! :tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Brunetko ja tam nie wiem czy te fotki w galerii beda wykasowane, wiem jedno wygladasz rewelacyjnie! :tak::tak::tak:

własnie, własnie, miałam pisac to samo, Edzia poprostu rewelacja :blink::blink:

Ja prosze o link do tego menu dla maluszkow :tak:

proshhhh

Smakołyki na kinderbal - Baza przepisów - Jedzenie - Gazeta.pl

a to znalazłam u Nas na BB
https://www.babyboom.pl/dzieci_3_5/czas_wolny/robimy_kinderbal_wiek_2_5_lat.html

a tu kinderbale tematyczne : http://www.inspirander.pl/ngmc/kinderbal,przyjecie_a.php
 
Ostatnia edycja:
Hej, u mnie dzisiaj trochę luźniej pracowo, więc siedzę i jem... mega wielkiego loda Magnum :-) Ale kurna już się kończy, pasowałby jeszcze jeden :-)

Klaudia - fajnie się robi te ciasteczka z dzieckiem, prawda? muszę reanimować mój piekarnik i zabrać sie za pieczenie, bo oszaleję :-) przepis na lazanię kurczkowo-szpinakową proszę :-) brzmi mniami :-p
Elen, przepisu nie ma, to była jedna wielka improwizacja :-) Między płatami makaronu był:
1. podsmażony z ziołami i czosnkiem kurczak,
2. mocno doprawoony szpinak z czosnkiem i cebulą
3. puszka pomidorów (z czosnkiem :-)).
No i to wszystko zalałam sosem beszamelowym.
 
Co do urodzinek, to u nas będzie standardowo rodzinkia i znajomi. Ja też nie mam weny do organizowania zabaw dla dzieci. Dla mnie dwójka dzieci, to już tłum, więc zaprosimy najlepszego kumpla Maćka i tyle :-)
 
Elen, przepisu nie ma, to była jedna wielka improwizacja :-) Między płatami makaronu był:
1. podsmażony z ziołami i czosnkiem kurczak,
2. mocno doprawoony szpinak z czosnkiem i cebulą
3. puszka pomidorów (z czosnkiem :-)).
No i to wszystko zalałam sosem beszamelowym.

sos też z czosnkiem???? :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
ja organizuję sobie weekend i postanowiłam coś upiec :-p i okna umyć :baffled: i ksiażkę skończyć czytać :nerd: i coś tam... nudy bez dziecka, mówię Wam! nie wiem jak sobie czas zagospodarować :crazy::crazy::crazy::crazy:
 
sos też z czosnkiem???? :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
ja organizuję sobie weekend i postanowiłam coś upiec :-p i okna umyć :baffled: i ksiażkę skończyć czytać :nerd: i coś tam... nudy bez dziecka, mówię Wam! nie wiem jak sobie czas zagospodarować :crazy::crazy::crazy::crazy:

hihi Klaudia chyba boi sie wampirów :))))
ja tez uwielbiam wszystko z czosnkiem :happy2::happy2:

ja tez planuje mycie okien na sobote, w kuchni mam takie brudne, ze az z podwórka widac bleeeee
R wybywa na weekend do pracy wiec ja tez samotnie, tylko ze z Kul(b)ą u nogi hehe


elenko jak Ci sie nudzi to zapraszam do mnie, ja mam czysty piekarnik :happy2::happy2::happy2:
 
reklama
Brunetko ja tam nie wiem czy te fotki w galerii beda wykasowane, wiem jedno wygladasz rewelacyjnie! :tak::tak::tak:

własnie, własnie, miałam pisac to samo, Edzia poprostu rewelacja :blink::blink:
Człowiek tu odpala kompa, otwiera bb, a tu......nie doć , ze widzi siebie na zdjęciach(Elenka:wściekła/y::-p;-);-);-)), to jeszcze czyta tyle komplementów i weź tu miej dziś zły humor:tak::tak::tak::rofl2:


Najgorsze w tym wszytskim jest to, ze ja nie mam żadnego zdjęcia Elenki:wściekła/y::no:i na dodoatek nie wiem zupełnie jak to się stało i jak mogłąm do tego dopuścic.:wściekła/y::no:
Elenka prosze o fotki z własną osoba.Skoro ja to i Ciebie musi być więcej.
Prawda, ze chcecie????:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry