reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Hej,
Dziewczyny jestesmy w domu:-)
Ni emam czasu na nadrobienie, celebruje kazda sekundę życia mojego dzidziusia, kazdą chwile razem..
Dziewczyny jestesm do szaleństwa zakochana, przeszczesliwa, bujam w obłokach a łzy same lecą mi po policzkach. Moje zycie narało nowego smaku, wymiaru i sensu. Mój Boze brak mi słów jak bardzo jestem szczesliwa...
Mogłabym stać nad nim i patrzeć. Mam ochotę go budzic kiedy spi, całować i dotykać.
Jestem do szaleństwa szczesliwa i juz mi serce pęka na samą mysl powrotu do pracy..
Idę sobie na niego popatzreć :-p

Odezwę się rybki jak juz zacznę działać pełną parą ;-)

Wybaczcie jesli nie odebrałam jakiegos telefonu, przeoczylam i nie ospisałam na jakiegos smsa. Potrzebowałam tej chwili tylko dla niego i dla mnie:sorry2::-)

Super, strasznie się cieszę Nianiu i raz jeszcze gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem bardzo ciekawa jak Max zareagował na braciszka...:sorry2:
 
reklama
U nas dzisiaj chyba 20 stopni. Właśnie wróciliśmy ze spacerku (nareszcie bez rajstopek - hurraaa). Drzewa kwitną, ptaszki śpiewają, wiosna....
 
reklama
Do góry