reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

hej babeczki wpadam jak po ogień
dziś oka nie mogłam rano rozkleić zdecydowałam się w końcu na lekarza :baffled: dostałam antybiotyk oczywiście ......oby pomógł bo już się wykańczam :crazy:


nie wiem co się dzieju chciałam zerknąć czy coś o martyni jest kochane zdrówka i szybkiego stałego pobytu w domciu :tak:

miłej nocki
 
reklama
hej,
dostalam rano sms'a z prosba o pomoc i nr telefonu. poszukiwana jest grupa krwi a rh- dla dziecka. pomyslalam o bb bo juz widzialam dwa, trzy razy tego typu prosby i zawsze udawalo sie znalezc krew natychmiast. weszlam na bb a tu pojawil sie watek "mozesz pomoc..." i tam jest topic ze szukaja wlasnie tej grupy krwi dla dziecka. tylko niestety nikt nie moze sie polaczyc:no::crazy: sprawdzilam i mam ten sam nr i tez sie nie moge polaczyc.:dry::crazy: o co biega?:baffled:
 
dziękuje moje kochane
z malutką lepiej ma coraz czystsze płucka:-)
tylko problem żołądkowy doszedł zaczyna nam zwracać troszkę leki i jedzenie
teraz będziemy dodatkowo małe problemy żołądkowe leczyć
 
A wiecie, co ...zrobiłam dziś pieczarki z przepisu Elen (z dodatkiem jajek) i ... wyszły super :tak::tak: (nawet bez wermutu)

HAHAHAHAHA, dzieki Anikaa :-p:-p:-p:-p
i smacznego :-p

dziękuje moje kochane
z malutką lepiej ma coraz czystsze płucka:-)
tylko problem żołądkowy doszedł zaczyna nam zwracać troszkę leki i jedzenie
teraz będziemy dodatkowo małe problemy żołądkowe leczyć

baaaaaardzo dobra wiadomośc :tak::tak::tak:

Julia dziś z tatą u dziadków, więc ja od rana latam ze ścierą i pucuje chałupe, marchewkowiec w piecu, carlo w lodówce, lazania w planach i byc może kino :-p co też stres (i brak seksu) robi z normalna kobietą :sorry2::sorry2::sorry2:

głowa mi pęka :dry::dry:
idę do wanny :blink: o 14.30!!!!! :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

miłego weekendu dziewczyny :tak:

Emamo - cir ap!
Elfiku - co u Was???
 
dziękuje moje kochane
z malutką lepiej ma coraz czystsze płucka:-)
tylko problem żołądkowy doszedł zaczyna nam zwracać troszkę leki i jedzenie
teraz będziemy dodatkowo małe problemy żołądkowe leczyć

Kasieńko bardzo mnie ucieszył Twój post...........Buziaki dla Was:elvis::elvis::elvis::elvis:
 
zgadnijcie kogo przywiozłam na przepustkę do domku?

jedno małe pyskate stworzonko:tak:
chodzi i pluje do tego twierdzi że ma zaczarowany pokój i ja nie mogę teraz tam wchodzić

zobaczymy kiedy mnie wpuści:-)
 
zgadnijcie kogo przywiozłam na przepustkę do domku?

jedno małe pyskate stworzonko:tak:
chodzi i pluje do tego twierdzi że ma zaczarowany pokój i ja nie mogę teraz tam wchodzić

zobaczymy kiedy mnie wpuści:-)
zebys wiedziala Kasiu jak wielki usmiech pojawil sie na mojej twarzy jak czytalam twojego posta!!!!!!!:-):-):-) strasznie sie ciesze ze Martynka czyje sie juz na tyle dobrze ze jesat juz w domku i nawet ma sily na bronienie wstepu do zaczarowanego pokoju:-):-):-)


lece poszukac przepisu na kure bo mam tate na wyzywieniu;-):-D
 
zgadnijcie kogo przywiozłam na przepustkę do domku?

jedno małe pyskate stworzonko:tak:
chodzi i pluje do tego twierdzi że ma zaczarowany pokój i ja nie mogę teraz tam wchodzić

zobaczymy kiedy mnie wpuści:-)

To po prostu SUPER:tak::happy::happy::happy:,a co tam matka,że nie masz wstępu do zaczarowanej krainy,musisz sobie klucz wuczarować:-p: ;-) laugh2: :-D: tak:
 
Hej a co tu taka padaczka? co? ;-)
Myslałm, ze sie nie odkopie z zaległosci po weekendzie a tu takie pustki:-)

Wrociłam od łośka. Było fajowsko :-p
melduje, ze mam juz pełną wyprawkę dla Marcelka i dla siebie do szpitala.
No prawie całą, bo musze kupić jezscze termometr do ucha ( moze ktoś mi coś podpowie??) , koszulę dla siebie i klapki.

Lilka dotrała dziś owca :tak::tak::tak: Jest sliczna. I ten odgłos faktycznie jakby z brzuszka :-)

Udało mi się namówić łoska na szybkie malowanie i tapetowanie naszej sypilani. Zgodził sie i nawet dokupilismy zyradnol, lampki nocne, kołdre , dwa komplety pościeli, lustro i pare innych gadzetów do niej. Takze mogę juz oficjalnie stwoerdzić, ze remont nie objąl jedynie parteru ale w tym własnie momencie CAŁY NASZ DOM :-p:-p Pokoje chłopaków pomalowane i wytapetowane - wysżły bajecznie:happy: ale pokaze dopiero jak bedzie wszytsko posprzatne i kompletne.
Joasiu kupiłam Marcelowi komode, którą znalazłaś. Tyle, ze w wersji kremowej. Jest cudna :happy: Jezscze raz dzięki dla Ciebie.

Dziewczynki kupcie swpim maluszkom ksiazki z serii TUPCIO CHRUPCIO wyd. Siedmiogórd. Są czadowe, kolezanka - psycholog dzieciecy mi podpowiedziała. Ja juz zamówiłam.:tak::tak::tak: Podobno czynią cuda.
Tupcio Chrupcio nie chce spa
 
reklama
zaliczylismy wieczorną wizytę w szpitalu i na nockę pozwolili małą zabrać do domku

ja nawet dzisiaj do kina się wyrwałam z koleżankami na lejdis
fajny można sie pośmiać i daje takiego kopa pozytywnego
polecam miło się oglądało:-)
 
Do góry