reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

reklama
u nas całą noc był halny,a teraz na dodatek jeszcze deszczem zamiata do tego,pomimo zelżenia wiatru:crazy::crazy::crazy:

mnie za to GŁOWA PĘKA:baffled:
 
Zgadnijcie, co wczoraj zastałam po powrocie do domku? Czyściutkie, błyszczące, ślicznie umyte okna :-):-):-)

I przepiękne tulipany w wazonie :cool2:

I jak tu go nie kochać? :sorry2:

I JAK TU NIE ZAZDROŚCIĆ:-p:sorry2:;-)
Iwon kochany ten Twój łoś........chyba zastosuję się do wskazówek pani;-)i zrobię listę:-)
 
Niania kolczyki fajowe.......ale wybrać musisz sama,bo to Ty wiesz,do czego będziesz je nosić:tak::tak::tak:
 
Dzisiaj u mnie znowu dzień leniuchowania :-) Maciek u babci:zawstydzona/y:
Ja właśnie przyszłam po aerobiku i robię sobie ciąg dalszy tłustego czwartku :-) Pączków już nie ma, ale za to jest kawa, rafaello i 3 czekoladki Merci :rofl2:
 
Zapomniałam Lilce podziekowac za liste rzeczy do apteczki:-p

Lilcia dzięki bejbe :happy::-)

nie ma za co bejbe:-) a kolczyki super,wszystkie ladne


a my z Hanusia zostalysmy same w domku
Karol z mama i Mili pojechal pozwiedzac,tzn.mamie cos pokazac bo jutro z rana tesciowa wraca spowrotem do PL:-p

Kasiu zdrowka dla Martyni....jak mi jej szkoda:-(biedna malutka
 
wczoraj zaparkowalismy bezposrednio pod Ambasada,wzielismy z auta wszystko bo potem mielismy w planie sie przejsc bo bylismy w sumie w centrum

gdy wrocilismy do auta,odkrylismy ze samochod jest otwarty! w srodku wszystko ze schowka rozrzucone bylo ....normlanie w bialy dzien jakies skur..le sie do auta wlamaly!!!!:crazy::crazy:
pod ambasada...........:szok::szok::crazy:
dobrze ze dokumenty cala teczke mielismy ze soba,aparat itd....

nawe bagaznik nam przetracili i te klape od bagaznika.....
w bialy dzieen:baffled:
juz bym w Oslo nie chciala mieszkac:no: tutaj w Ormåsen to chaty na noc i auta sa pootwierane,i nikt nie kradnie

a w niedziele siostra nam opowiadala jak to ich znajomi Polacy w Oslo pakowali sie na wyjazd do kraju,wsadzili wszystkie bagaze,laptopa itd.,ale facet stwierdzil ze wlaczy auto zanim dzieci zapakuja by sie ogrzalo w srodku troche
poszedl po cos do domu...jak wrocil auta nie bylo:szok:

pare dni pozniej Policja znalazla samochod porzucony gdzies i...spalony:no::wściekła/y:

chyba bym sie zalamala...normalnie jestem wdzieczna zlodziejom ze nam samochod zostawili:baffled:
 
reklama
Hanti działaj, działaj ;-)

Klaudia, jak to możliwe, że możesz się tak bezkarnie objadać słodkościami i mieć figurę jak szestnastka? :angry::evil::sorry2:

Liluś, współczuję i wiem, co czujesz, bo... przeżyłam to sama jakiś tydzień temu :dry: Nam wybili tylnią szybę i zapierdzielili głośniki. Kasę odzyskamy w ramach ubezpieczenia, ale kto mi zapłaci za straty moralne? :sorry2: Czy wiecie jak to jest pomykać przez 7 minut przez miasto z dziurą w aucie, kiedy wiatr rozwiewa Ci włosy na wszystkie strony świata i masz wrażenie że całe miasto się za Tobą ogląda? :ninja2:
 
Do góry