reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Edziu, a ja już myślałam, ze będzie spokojnie w nocy, a tu jednak nie.........
wątrobę mamy po prawej stronie , w dole żebrowym .........

a co do siwych włosów i zapalenia opon :confused::confused::confused::confused: to nie wiem o co chodzi.....
Mam nadzieje, ze już będzie jakoś z górki, musi być lepiej!!!!
a ta biegunka to pewnie z podrażnienia ścianek jelit przez te czopki......

całuje Was kochane i trzymajcie sie!!!!
 
reklama
Cześć!

Lilka, super że się udało. Kolejny krok w dorosłość dla Milenki :-)

Cześć dziewczyny! Chciałam dziś powklejac fotki ale nie wiem czy mi wyjdzie,muszę je najpierw pozmniejszać.Ninia ale brzusio słodki:tak::-)(zdjęcie w avatorku) Max będzie miał braciszka-no gratuluję!
A moje brzdące sie ostatnio pobiły:tak::-D:szok::-p

O rany, musiało być nieziemsko :szok::szok::szok:
 
Edytko, ale klapa z tym wirusem... Myślalam że jak raz się zaliczy, to potem jest spokój. Bardzo, bardzo Wam współczuje.
 
Edziu, a ja już myślałam, ze będzie spokojnie w nocy, a tu jednak nie.........
wątrobę mamy po prawej stronie , w dole żebrowym .........

a co do siwych włosów i zapalenia opon :confused::confused::confused::confused: to nie wiem o co chodzi.....
Mam nadzieje, ze już będzie jakoś z górki, musi być lepiej!!!!
a ta biegunka to pewnie z podrażnienia ścianek jelit przez te czopki......

całuje Was kochane i trzymajcie sie!!!!

siwe włosy to ze stresu
a zapale opon mózgowych wróży teściowa:-(

dzięki za tą wątrobę, będę schładzać w razie gorączki (Iwon :elvis: )

dzięki za buziaki, a trzymać się muszę jakie mam wyjście:zawstydzona/y:
 
Edziu ja mam jeszcze jedeen niekonwencjonalny sposob na zbicie gorączki.:tak:
Może trochę smieszny:sorry2: i nie wiem na ile mozliwy do wykonania na dziecku, ale jest to okład na czoło z pokrojonego na plasterki surowego ziemniaka.:shocked2::tak:
Stosowalam to kiedyś na sobie i działa.Uwierzcie!!!!!!
Kładzie się te plasterki na czoło i przewiązuje jakąs chusteczka?ściereczką aby były na miejscu.Jak zorbią się takie jakby"ugotowane"okład trzeba zmienić.
 
jestem, podczytuję w przelocie, Edytko myślę o was bez ustanku..... Biedne jesteście obie... nie wiem co napisać... teściowej nie słuchaj!
u nas bez somatycznych czy psychicznych niedomagań...
 
Dzien dobry!
Kataru dzień drugi:-(, całe szczęscie tylko u Mateja:-(, Kuba, odpukać(puk puk) zdrów:tak:.Mnie coś pobolewa gardło:-(, ale chyba wyjde z tego cało.:tak:Mam nadzieję.
 
Witam
Edytko trzymaj sie jakoś!!!
Weronika miala te same dolegliwosci, ten sam przebieg i mega gorączka 3 dni a potem juz mniejsza :tak:
Trzymam kciuki a Teściwą olej sikiem prostym - tez mi pocieszycielka :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Elen zyjesz? Milczysz jakoś?

Melll, Wiki- wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!!!:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry