reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Cycki powiadacie? :cool2: Ja tam swoje zostawiam w spokoju ;-), za to mam plan wybielenia zębów :tak: Może na lato? :cool2:

Gazelko widzę Cię w nr 3 Asi :tak: W ogóle jakoś tak odnoszę wrażenie, że takie półkrótkie fryzurki idealnie do Ciebie pasują. Może dlatego, że w takich włoskach pamiętam Cię ze zjazdu lipcówek, a wyglądałaś uroczo :happy2:

Co do tych katalogów z ciuszkami, to mam jakiegoś pietra w kupowaniu z nich. Kiedyś zamówiłam bluzkę w rozmiarze 36 i w niej utonęłam :baffled: Ale teraz czytam, że można ciuchy zawsze zwrócić tak? Jak to jest? I jak można zamówić ten katalog? :-p I jeszcze jedno- tam są rozmiary 'normalne' czy jakieś inne? (niemieckie czy cóś?) Ostatnio jak oglądałam któryś z takich katalogów, to właśnie ta obca rozmiarówka skutecznie mnie zniechęciła :dry:

A Berry jest mniam mniam, mój typ ;-):cool2:
 
reklama
Iwon, zwracasz te ciuszki ktore ci nie pasuja, a oni przesylają kaskę na konto. Jedyna komplikacja to drogie przesylki - za przesylke do Ciebie placisz 13 zl, a potem tez na wlasny koszt zwracasz.

Rozmiarowki wg mnie są zawyżone, na takie właśnie niemieckie, grube frau czy jak im tam :-p. W kazdym razie ja normalnie nosze 36, a w katalogach kupuję 34 :-)
 
wiecie, ja czest5o kupuje na allegro ubrania, ale te z katalogu, sama nie wiem, nie sa az tak wymierzone.........ja czasem nosze 36, czasem 38 a czasem 40, wiec sama nie wiem.......

Iwon zamów sobie katalog na stronie http://www.bonprix.pl/, wtedy dostaniesz do domu. Tak samo chyba z Quelle :cool2::cool2:



gazelka widzisz, 3 pasuje do Ciebie wiec nie masz co marnować czasu tylko wioo do fryca :sorry2::sorry2:
 
610255_328.jpg


to tez fajne :sorry2::sorry2::sorry2:
nad tym sie własnie zastanawiam :cool2::cool2:( tylko wersja czarne paski i czarne bolerko)
 
gazelka widzisz, 3 pasuje do Ciebie wiec nie masz co marnować czasu tylko wioo do fryca :sorry2::sorry2:

hihih

teraz mam chyba za krótkie włosy na trojke ;)
a poza tym, jedna rzecz że sobie coś wymysle, a inna co mi fryzjer zmontuje na głowie. Zawsze idę taka pełna zapału, po obcięciu waham się i nie wiem co myśleć, a na drugi dzień jestem wściekła. Dopiero tak po tygodniu stwierdzam że może być (bądź musi być ;-))
 
Hej baby

myślałyście kiedyś, żeby same robić sobie kolczyki??
znalazłam taka stronkę Qnszt.pl - Akcesoria jubilerskie: koraliki, korale, kamienie szlachetne, srebro, cloisone, lampwork, fimo, półfabrykaty, bigle, koral, masa perłowa, perełki, kryształki, można tam kupić wszystko co potrzeba do zrobienia kolczyków......

a w necie jest dużo stron z instrukcjami krok po kroku jak to robić, może sie skusze.......zawsze to jakaś alternatywa na wolny czas..

noo, mi robiła siostra :tak:a jak ja u niej byłam to też trochę pomagałam :tak:. Nic trudnego tylko trzeba mieć trochę wolnego czasu na zbyciu :baffled:;-)

:szok::wściekła/y::wściekła/y::zawstydzona/y::-p:szok:



nom, mam ale nie mam do tego teraz głowy Asik!
Jak wyjdę na prostą to podeślę, aj promisss:zawstydzona/y:



taaaaaa
ale noce równie długie :zawstydzona/y:

No więc mamy powtórkę z rotawirusa. Wczoraj lekarz z pogotowia kazał nam jechać z Julką do szpitala i zapisał nam antybiotyk. Jakoś udało nam się przetrwać noc w domu a dziś na 13 jadę z Julią do pediatry dowiedzieć się o co kaman z tym antybiotykiem:baffled:

Z deka mam dość
bo jak nie urok....

to sraczka:nerd:

o rety, zdróweczka życzę!!!

W nowym domku mieszka nam sie fajnie ,zakład ruszył pełną parą wiec jestsmy teraz zlatani...Mąż 24 idzie na kolejną operację na razi jest na swiadczeniach rechabilitacyjnych.Dzieciaczki dają mi w kość,a d tego mamy pieska-labradora...Normalnie dzieńpognia dniem.Nie chciało nie wpuscić przez jakis czas na bb i iewiem dlaczego.Miałam cos z chasłem.Dotego ostatnio poazywało mi strone jakoś inaczej i iemogłam się odnależć a widzę dziś,ze jest normalnie po staremu...Ah babeczki brauje mi was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dopiero od kilku dni wieczorem nie padam na pysk.Wczoraj gadałam z Lilką i dziś o przebojach ale msiałam tu wejść.W końcu onto normalnie mi chodzi i wiedzę stronę normalnie:).No i tak to po roszu...no jestem!

Hej Aga, fajnie Cię tu widzieć :-)

Cześć Iwon! Mamy krojownie i szwalnie-wszystko co szyją u nas jest na eksport:anglia dania niemcy usa.Wszystko jest pod zlecenie sporych firm sygnownych znanymi metkami.A od tego miesiaca wchodzimy z naszą kolekcją na rynek angielski.Trzymajcie kciuki;)

no, no brzmi poważnie, trzymam kciuki :tak:

Potraktowałam to jak komplement :-)

Aha, Kupiłam pokrowiec nieprzemakalny na materac i od ferii mam plan powiedzieć pieluszkom nocnym baj baj :-) No more pampers!!! Przez to, że kupilismy Maćkowi to łóżko, to jakoś tak sie bałam ale teraz nie ma wymówki :-)

a ja jeszcze poczekam...już od dłuższego czasu było sucho a tu naraz ze 2 noce temu pełna pielucha :-(. Może to przez chorobę :confused: Rety temu mojemu dziecku ciągle rzęzi w piersiach :-(, chyba marne nadzieje na to, że w piątek skończymy antybiotyk :-(

no ja mam to samo zdanie, jesteśmy Lilka w miniejszosci chyba :-p:-p:-p
U mnie w łazience stoi obok kibelka taki mały kosz na śmieci i tam wrzucam wszelkie odpady higieniczne :tak:

jeszcze ja, jeszcze ja :sorry2:, u mnie też jest taki mały kosz :tak:

wstawiam link, bo cos mi nie wyszlo:

fryzurka

fajna fryzurka :tak::tak::tak:


a ja dzisiaj biegałam po lekarzach...najpierw kontrola mojej głowy - popsikali czymś i kazali przyjść w piątek na zdjęcie szwów. A potem byłam po skierowanie na badania u lekarki rodzinnej - w związku z tym nadmiernym krwawieniem. Wypytywała mnie o to czy w czasie ciąży nie mialam problemu z krwawieniami - owszem miałam, krwawienie + krwiak w macicy... Czyli to wszystko może być ze sobą powiązane...
Zastanawiam się czy to rzeczywiście nie jest coś z wątrobą??? Bo ja mam problem z obłażącą skórą na palcach rąk (nie wiadomo od czego, trwa z przerwami od kilku lat) a teściowa kiedyś mi opowiadała o znajomym z pracy, który też miał takie problemy i okazało się, że to przez wątrobe. No a teraz ten chirurg kazał mi zrobić badania enzymów wątrobowych hmm... - no nic, nie będę spekulować, poczekam co wyniki pokażą. Aaaaa no i jeszcze muszę czekać na wyniki badania tego, co wycięli mi w trakcie zabiegu. Powinny być w przeciągu 2 tygodni...

aaaaa i jeszcze Wam powiem, że opowiadałam kiedyś Darii o tym jak Nisia ładnie bierze syropki i dzięki zabawie w Nisię, jej mamusię i tatusia moje dziecię szybciuchno i pięknie wypiło lekarstwo. Niestety następnym razem już nie chciała się na to nabierać, trzeba było wymyślać coś nowego :-D. No i dzisiaj pokazałam Darii zdjęcie Nisi i pytam się jej jak jej się podoba, no i usłyszałam :"no ładna ona jest" :tak:
 
była dzisiaj u mnie Kredzia z Tymem...........dzieciaki się pobawiły,my sobie pogadałyśmy i ogólnie było miło,jak zawsze:tak::-)

ale jestem dzisiaj jakaś padnięta,nie mam siły.........muszę,jakieś wyniki zrobić,tylko kiedy i jak łosiek pracuje na okrągło,a i reszta rodziny ma własne sprawy........przydałaby mi się teściowa,jak u Lili;-):-p
 
widzę,że wiosną powiało,bo fryzurki w temacie i zakupy ciuszków........a ja nie wiem,kiedy wreszcie będe miała z kim zostawić Otylkę,by pójść do fryzjera:-:)-:)-(
 
reklama
hihih

teraz mam chyba za krótkie włosy na trojke ;)
a poza tym, jedna rzecz że sobie coś wymysle, a inna co mi fryzjer zmontuje na głowie. Zawsze idę taka pełna zapału, po obcięciu waham się i nie wiem co myśleć, a na drugi dzień jestem wściekła. Dopiero tak po tygodniu stwierdzam że może być (bądź musi być ;-))

Mam to samo :cool2: nigdy nie doświadczam jednak etapu numer 3:baffled:
 
Do góry