reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Tu tez bokiem :baffled:
Four.jpg
 
reklama
no ja mam to samo zdanie, jesteśmy Lilka w miniejszosci chyba :-p:-p:-p
i ja z wami dziewczyny:tak:
co do tamponow to uwazam ze nie ma problemu i mozna wyrzucac(robilam to latami). poprostu u mnie w domu ta opcja nie przechodzi.:no: ale nasz dom byl budowany kilka lat po wojnie, potem przerabiany i te rury nie byly wymieniane juz prawie 30 lat.

Natomiast mam dziś wenę na fryzjera :-) Laseczki, pomozecie mi znaleźć jakąś krótką, twarzową fryzurkę? Ja mam pociągłą buzię, wysokie czoło, nie wiem co by pasowało. Podobałoby mi się wyglądać tak (i to nie tylko w kontekście fryzurki ;-))

ale jakoś nie mam odwagi. Tym barzdiej ze nie mam dobrego fryzjera, boje sie ze mnie obciachają, a zkrotkimi to nic nie zrobię....
podobala mi sie twoja opcja i Joasi nr 3(mialam taka w klasie maturalnej;-)).:tak:Gazelka jakby dalo rade to przejdz sie do fryzjera ktorego proponuje Niania, albo ja polecam tez "mojego" Daniela. zawsze wchodze, siadam, mowie "rob co chcesz", wychodze i jestem zadowolona:tak::-) polecam go tez dlatego ze widzialam jak obcinal moje dwie kolezanki i siostre. ja go czasem zdradzam ale poki co zawsze wracam skruszona:-p

Daniel
Studio Efect
tel. 022 620.44.58
ul. Krochmalna (nr nie pamietam, ale to jest od razu od Grzybowskiej, moge ci wytlumaczyc)

no tak, Wasze cycki ważniejsze od mojej fryzurki, tak? :-p
:-D:-D:-D

Lilka no to super ze macie dodatkowe srodki;-)


Idź do basi czajkowej:tak::tak::tak: Samo obciecie wcale nie bedzie Cię duzo kosztowało, a to prawdziwy fachowiec:-) jak cos dam Ci namiary:-)
a gdzie ta basia przyjmuje i dlaczego ona taka fajna;-) daj namiary.

nie gdybaj Nenius nie gdybaj, rob badania i na spokojnie kontroluj sprawe z lekarzem.
jak Daria, lepiej?
 
E-mamo współczuję traumy,jaką przeżywacie,duże buziaki dla Was:elvis::elvis::elvis:
Edytko paracetamol niestety nie u wszystkich dzieciaków się sprawdza,jako dobry lek na zbicie gorączki.......u nas pomaga ibuprofen,a na bardzo ciężkie przypadki wyciągam naproxen w czopkach........a biegunka na pewno była spowodowana po części dużą ilością czopków:-:)-:)-(
lekarz również powiedział mi,że przy tak dużych gorączkach można dziecko schładzać porzez włożenie całego ciałka do wanny z letnią-prawie chłodną wodą.......oczywiście trzeba dziecko podtrzymywać,by się nie osunęło
Kochana trzymajcie się,jestem sercem z Wami:tak:
 
o dzieki Hanti:-)

I ktora mi sie najbardziej podoba ?:cool2:
Oczywiscie numer 3 za 1679!!!!!:sorry2::sorry2:bbbbbuuuuuuuuuuuuuuuu ale jest śliczna

image_func.php

Niania mi ona też przypadła do gustu najbardziej,a cena no cóż........wydaje mi sie zwykłym naciągactwem,bo przecież producenci wychodzą z założenia,że młodzi zakochani juz w swoim maleństwie rodzice gotowi są do poświęceń i zrobią wiele dla maleństwa:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Do góry