reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Elfiku wypoczywaj dużo dobrze że możesz wyjechać
tzrymajcie się dziewczynki

a ja nie dość że uczę się przeklinać w pracy to jeszcze jem za trzech
za miesiąc będę wielka
no na bank
do tego niemiła, opryskliwa, zgryźliwa, ciągle pragnąca seksu (to i tak bez zmian hi)

padam ze zmęczenia buziakiii dla wszystkich
jutro idę na imprezę odreagować to co niby miałam wrzucić na totalny luz

Kasia, to co piszesz to częściowo o mnie chyba, hihih

ale ja już włączam mój wielki plan:
- przestalam jeść ciacha (codziennie byla szarlotka na poprawę humoru, teraz KONIEC)
- ćwiczę uśmiechanie się (najlepiej do niuni, czasem aż mięśnie w buzi bolą hihih)
- czytam książkę o tym jak pozbyć się destruktywnych emocji :-p
- staram się dużo relaksować - czyli filmy, lekkie książki i zakupy w bon prix :blink:
 
reklama
Opowiem wam bajkę :-)

Maciuś: Opowiem ci bajkę oooo... niezłamanej choince :-) Była sobie niezłamana choinka i psysed do niej banan.
Ja: I co się potem stało?
Maciuś: Potem psyjechała koparka i złamała nogę.
Ja: Koparka złamała nogę?????:szok:
Maciuś: Nieeee. Syska (czyt. szyszka).
Ja: Ahaaa. I co? I pan doktor ją wyleczył?
Maciuś: Nieeeeee. Paplotka (czyt.paprotka) ją wylecyła.
Ja: Ahaaa.
Maciuś: Ale ci fajnom bajke opowiedziałem, nie??
Klaudia masz fajnego Maciusia i superaśny suwaczek :tak::tak:

My bajki co wieczór zaliczamy ale czytane, jakoś nie umiem chyba wymyślać sama bajek :no:
Za to noce mamy ostatnio atrakcyjne do przesady
Do tej pory walczyłysmy z gorączką Weroniki a dzisiejszej nocy Nisia spała grzecznie a ja walczyłam z serduchem :-(
Od rana zaliczylam juz wizyte lekarska i EKG i nie jest najlepiej :no:
Czuje sie jak rozdeptany robak :baffled:
Ewelinko - tulu tulu z Gl :elvis::elvis: :* :*

idę spać.... :sorry2:
 
No widzę, że Brunetka wczoraj nadrobiła za wszystkie czasy. :-) Ale wstyd mamuśki pojedyncze!!!!!!!!!!! Śliczne zdjęcia w podpisie Brunetko!!

I Niania sobie o nas przypomniała :-)

A co do mojego synusia, to od dwóch dni mnie budzi komplementami :-) Wczoraj rano przyszedł do mnie do łóżka i mówi: Mamusiu, ale ty jesteś słodka :-) A dzisiaj przyszedł i mówi na dzień dobry: Mamusiu, ale ty jesteś fajna dziewcynka :-) Chyba nadrabia za tatusia ;-)
 
czesc laseczki, co tam?:-)

widze ze Elfik sie wybrala na kilka dni odpoczynku. bardzo dobrze, wypoczywaj kochana. takie kilka dni z mniejszymi obowiazkami ci sie naleza. i Weronisia moze bidula troszke lepiej sie poczuje:elvis::elvis::elvis:

Klaudia, Macius jest bezkonkurencyjny!:-):-):tak: o i suwaczek sie pojawil, ale jakis taki srednio ciekawy. z niecierpliwoscia czekamy tu na inna tresc suwaczka w twoim podpisie;-):tak:;-):-p

ide poczytac co tam jeszcze sie urodzilo.
 
Elfik odpoczywaj kochana i niczym się już nie denerwuj:elvis::elvis::elvis:

Lila to juz dwa miechy,czas naprawdę szybko leci:-)
 
jakoś nie mam weny twórczej dzisiaj,więc się po prostu oddalę,może uda mi się zajrzeć tutaj wieczorkiem........pa
 
Hejo
Nadaje od rodziców :-)
Wyspałam sie troche ale nadal mam problemy z sercem wiec nie czuje sie najlepiej
Ale jedno mnie cieszy- Nisia pierwszy raz od 9 dni obudziła sie bez gorączki :-):-):-) Mam nadzieje,że to sie utrzyma i mała wreszcie wyzdrowieje :tak:
Elfiku wypoczywaj dużo dobrze że możesz wyjechać
tzrymajcie się dziewczynki

a ja nie dość że uczę się przeklinać w pracy to jeszcze jem za trzech
za miesiąc będę wielka
no na bank
do tego niemiła, opryskliwa, zgryźliwa, ciągle pragnąca seksu (to i tak bez zmian hi)

padam ze zmęczenia buziakiii dla wszystkich
jutro idę na imprezę odreagować to co niby miałam wrzucić na totalny luz


Dzieki Kasiu :elvis:
Hehe jakos nie moge sobie wyobrazic Ciebie z oponą na brzuchu:-p:-p:-pzgryzliwej i opryskliwej ( bo o seksie nic nie pisze :cool2:)
 
reklama
widze, ze Gazelka sie zaczyna powoli rlaksowac;-)
a Brunetka radzi sobie swietnie z dwoma urwisami:tak:
NiaNia sie szykuje malymi kroczkami:-)

A tak wogóle Niania to moze jakieś FOTY, co?
Nas poganiałas o wklejanie, a sama się ociągasz.
Pędem do galerii kochana.......:tak::tak::tak::tak::tak:
o wlasnie!:tak:

dobre! jakis zlodziej na wolnosci przez lata a potem namierzony w dwie minuty przy pomocy naszej-klasy:-D

a tak serio, to dostalam kilka dni temu zaproszenie i:
otwieram maila,
czytam nazwisko Strynowicz- nie znam:confused:
czytam imie-Krystyna-nie znam :confused:
przygladam sie zdjeciu-nie znam:confused:
czytam z jakiego miasta jest-nigdy nie bylam:confused:
otwieram jej galerie(dwie strony zdjec)-nie znam:confused:
otwieram liste znajomych -nie znam nikogo:confused:
czytam do jakich szkol uczeszczala-nie chodzilam do zadnej:confused:
moja reakcja:baffled::confused::baffled::confused::baffled::confused::baffled::confused::baffled::confused::baffled::confused::baffled:
czy my mamy na bb jakas Krysie i ja nic nie wiem?:confused::confused::confused::sorry2: bo nie mam pojecia skad mnie dziewczyna wynalazla:confused::sorry2:

Szkoda tylko ze nikt nie trafił na kwiecien 2008 bo bede sama w amoku w kwietniu:baffled:
no jak to? a lipcoweczki 2005? w kwietniu maja zamiar cie wspierac grupowo!:tak::tak:
 
Do góry