reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Gazelko najważniejsze,że mała przybiera wagowo :tak:
szczepienia jeszcze nadrobicie nie martw sie tym
powiedz tylko czy wiadomo co z ta wątrobą malutkiej? Dlaczego ona jest w takim kiepskim stanie?


Nienius widze,że podobne problemy zdrowotne mają nasze maluchy :-( zdrówka dla Darii życzymy :tak:
 
reklama
Gazelko najważniejsze,że mała przybiera wagowo :tak:
szczepienia jeszcze nadrobicie nie martw sie tym
powiedz tylko czy wiadomo co z ta wątrobą malutkiej? Dlaczego ona jest w takim kiepskim stanie?

Elfiku, wątroba nie jest w kiepskim stanie. Jest powiększona, wystaje 2-3 centymetry za klatke piersiową. Kolejne badania pokazują że jest jakaś infekcja i dziś wyszlo że to wirus EBV. To grozi jakąś mononukleozą. Generalnie wiekszosc ludzi przechodzi tą infekcje i jest ok. U Jagódki kłopot jest natomiast tej natury, że 1) trzeba uwazac na szczepoienia przy infekcji, 2) przy okazji małej przyplątało się sporo innych dolegliwości i to wszystko razem bardzo Ją osłabia. No na razie najgorsze jest to, że malutko rośnie i anemia pogłębia się.
 
hejooo

po pierwsze Elfiku :elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis: i dla Nisi też :tak:
po drugie
Maja poleca mi Neutrogene
TAK JEST!!!
po trzecie
cześć laski... u nas tak se... musze iśc do pracy:dry:... nie chce mi się.... bardzo mi sie nie chce.... bardzo bardzo mi się nie chce.....bardzo bardzo kurde naprawdę bardzo mi sie nie chce... jeszcze tylko ten tydzień...i ferie... DOŻYĆ....nara...
- całym sercem się z Tobą zgadzam Ewuś .... :-)
po czwarte dla wszystkich chorych i ząbkujacych Maluchów duuuuuużo zdrowia a dla ich rodziców duuuuuużo sił...... u nas w miarę ok, poza mega katarzyskiem Julina i zdartą skórą z połowy twarzy:dry: tak to jest jak się mamy nie słucha.....
po piąte ..... pralka skończyła... ide rozwiesic..... nara
 
;-)elen teraz naprawdę zmykam wciągnęło mnie i musiałam poczytać co u Was

zdrówka zdrówka dla chorujących

Elfiku chomopatia
daje małej engystol 2razy po pół tabletki do picia
możesz go kupić bez recepty
sama go też biore i jakoś się trzymamy
czasami łapiemy jakieś katarki ale szybko mijają
na krtań to ratujemy się tantum verde do psikania pewnie znasz

tak mi przykro że malutka się tak nacierpi

wstaję o 5.30 w pracy u mnie ok pełen luz wrzuciłam
obiecałam sobie że nie będę się nakręcać żadnymi sprawami i będzie dobrze

tylko to wstawanie.... mały koszmar jak dla mnie bo lubie leniuchować paaa kochane
 
Tak, mieszkam w Istebnej, pracuję w Wiśle...i oczywiście podtrzymuje propozycje wypicia razem browarka:-):tak::tak::tak:

no prosze :-)
Malysz juz sie wyprowadzil z Wisly :confused::-D bo pamietam z jakichs wiadomosci w tv ze ma zamiar bo za duzo ludzi mu kolo chaty chodzi :-)


kurcze dziewczyny co sie dzieje z naszymi maluchami :confused:

Nenius...jacie krece,no zycze by Daria przestala wymiotowac leki...zastrzyki sa okropne...duzo zdrowia dla malej i sily dla ciebie

Elficzku :-( no twojej Nisi na maxa mi szkoda...co ta biedna sie nacierpi przez te chorobska
trzymam kciuki by szlo ku lepszemu :elvis::elvis:

Gazelka nie przegonilysmy Jagódki,Hania wazyla tydzien temu 4880g;-)
ale ona mlodsza o 3 tygodnie...ale to nic!!
wazne ze Jagodka przybiera!! zycze wam tez duzo zdrowka,poprawy wynikow i oby anemia zaczela znikac :happy2:

zaraz znikam spac bo padnieta jakas jestem

dobranoc
 
weszlam na momencik zobaczyc co tam i widze ze Daria potrzebuje zdroweczka, Weronisia tak samo bo ciagle bidula walczy z zapaleniami . dla Jagodki duzo duzo kilogramow zycze. dzieciaczki zdrowiejcie bo mamusie sie martwia i nie tylko mamusie! ciotki bejbibomowe tez obgryzaja paznokcie myslac o waszym zdrowku!
a dla mamus wytrwalosci i jeszcze raz wytrwalosci!!!:elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis:


dobranoc
 
Dzięki kochane, czuję sie tak :baffled::nerd::eek::eek::baffled::frown::hmm:.

Noc na szczęście ok i rano nawet gorączki nie było ale za to przyjmowanie leków zwł. antybiotyku to horror!!! Dodanie soku malinowego nie pomogło :no:, jest jeden wielki wrzask, łzy i "ja nie chcę tego, mi to nie smakuje przecież!!! Nie będę piła!!! itp. itd :-(. Jak już cudem weźmie do buzi to nie chce przełknąć, a jak przełknie to wymiotuje :-(. Powtórzyliśmy połowę dawki (bo myslę, że wszystkiego nie zwróciła) mieszjąc z monte i jakoś się udało. Mam nadzieję, że w ten sposób da radę.

A ja jestem w pracy :dry: (mimo zwolnienia), bo ponoć mnóstwo zaległości się narobiło (bo ani mnie ani M nie było wczoraj) ale o 12 wychodzę bo muszę Sławka zmienić przy Darii.
 
reklama
Hejo :happy2:

Zdrówka dla Weroniki i Darii, no i przede wszystkim dla maleńkiej Jagódki :happy2::happy2::happy2: Młody też kaszle w nocy coraz bardziej i zaczyna smarkać. Dzisiaj w ruch poszedł inhalator, ostatnio udało nam się w ten sposób zatrzymać chorobę, może i teraz się uda? :confused:

Kobitki rozglądam się za fajnym miejscem na letni wypad w góry- najlepiej Karpacz. Może być też Słowacja (Asia, Ty mi kiedyś dawałaś namiar na takie piękne miejsce, pamiętasz? :sorry2:) Niestety ze względu na ogromne koszta związane z nowym mieszkaniem nie uda nam się w tym roku wyjechać nigdzie dalej. Wprawdzie łoś coś przebąkuje o Włoszech:surprised::-p, ale wybiłam mu ten pomysł z głowy. Marzyciel :rolleyes2::wink: Tak więc chcemy wyjechać z młodym na tydzien w góry, dawajcie sprawdzone pomysły :blink:


Z innej beczki- szukam dobrego podkładu, ten wydaje się być super, miała go któraś?
Revlon Age Defying wygładzający puder norm/miesz (289803685) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry