reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

ja teraz przerzuciłam sie na Dove Intensive-Creme, poleca, naprawde poleprzyły mi sie dłonie....

Ja ostatnio jestem wierna Oiflame, polecam krem do rąk:-)

jak dla mnie super jest Dove, zwłaszcza ten na noc (granatowe opakowanie) i Garnier (taki czerwony, dla bardzo suchej skóry) :tak::tak::tak:
Dzieki za rady
Maja poleca mi Neutrogene
Zobacze do bedzie u nas w sklepie i kupie cos :tak:
 
reklama
dokladnie, lepiej choc minimalny efekt niz zaden. powiem szczerze ze moja siostra olala sobie totalnie temat figury:szok: na moje oko to przynajmniej 2 kg powinna zrzucic do tej studniowki zeby wygladac do rzeczy. jak sie ja przypilnuje to w trzy tyg chyba da rade zrobic, nie?:confused:

powodzenia życzę!!! Mam nadzieję, że się uda :-) (chociaż różnie z tym bywa...)
 
czytam kolejna strone i kolejne lipcowki maja humorki dzis do dupy:-(Klaudia na pocieszke powiem ze, masz slicznego nowego avatara!:tak: Joasia


jak czytam historie o sluzbie zdrowia takie jak Elfik opisala, to czasem mam takiego nerwa ze sie opisac nie da!:no::wściekła/y::no: takich historii jest mnostwo. rok temu pani na recepcji w przychodni nie chciala wyslac lekarza do mojego dziadka (lat 82) i kazala mu przyjsc do przychodni pomimo 40stopni goraczki. moja babcia(lat 80) dzien po wyjsciu ze szpitala gdzie byla z powodu drugiego zawalu, poczula bol w klatce piersiowej, a dyspozytorka z pogotowia nie chciala wyslac karetki i powiedziala ze "moze babcia sie czyms zatrula".(niestety nie wiem z ktora dyspozytorka rozmawialam, bo bardzo chcialabym poinformowac ja, ze moja babcia od tego "zatrucia" zmarla!) a teraz czytam o Weroniczce i juz jestem cala rozdygana! :no::no::no: takie malutkie dziecko i takie olewackie podejscie! Elfik trzymaj sie. probuj znalezc kogos prywatnie i co najwazniejsze z przynajmniej resztkami powolania do zawodu. badzcie dzielne:elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis::elvis:

Jednak nie będe tylko marudzic i napisze Wam,że w te święta wydarzyło sie też kilka miłych rzeczy
Dostałam buty :cool2: te które Wam wcześniej wklejałam :cool2:
Mam tez nową kurtke :cool2:
I nową fryzure :cool2:( Edytka)
A dodatkowo teściowa mojej siostry wygrała w gazecie zaproszenie na jedorazową usługe w salonie fryzjerskim Gabriel- Maja poleciała juz do domu więc to ja skorzystam z zaproszenia :cool2: i czeka mnie ciecie gorącymi nozyczkami hihh albo coś innego :-p
jak fajnie! super z tym fryzjerem, przyda ci sie taki "wyskok":tak::-)

Potrzebuje rady w sprawie kremu do rąk- mam strasznie wysuszoną i łuszczącą sie skóre na wierzchach dłoni (chyba od mrozu i wilgoci albo detergentów)
Co pomoże mi szybko zregenerowac łapki?
mi przypadl do gustu taki Vaseline Intensive Care ale go w pl nie ma.:-( teraz uzywam tego czerwonego z Garniere i jest ok. najwazniejsze to chyba zebys smarowala rece bardzo czesto, nawet co pol godziny, godzine.
ewentualnie na ekstremalna sytuacje polecam masc witaminowa z apteki. wysmaruj rece spora iloscia masci, zeby ci nawet czesc sie nie wchlonela. i poczekaj. w razie koniecznosci powtorz za kilka godzinek. (to rozwiazanie sprawdza sie podczas ogladania tv bo nie musisz niczego dotykac;-))
 
Klaudia ale fajna fotka w avatarku :-):tak: taka wiosenna mmmmmmm

Potrzebuje rady w sprawie kremu do rąk- mam strasznie wysuszoną i łuszczącą sie skóre na wierzchach dłoni (chyba od mrozu i wilgoci albo detergentów)
Co pomoże mi szybko zregenerowac łapki?
Co do fotki, to w sumie jest jesienna, bo to jakaś wycieczka wrześniowa była, ale co tam, może być wiosenna. W sumie jak tak pomyśleć optymistycznie, to niedługo ferie, po feriach będzie już połowa lutego, a potem marzec, czyli wiosna :-) Hurrraaa!

Co do kremu do rąk - to zdecydowanie Neutrogena :tak: Wszystkie inne się albo kleją, albo za szybko wchłaniają, a to jest dla mnie numer jeden.
 
cześć kobietki. tak sobie przeglądałam różne rzeczy i wpadłam na coś takiego: (nie wiem czy uda mi sie wtrzucić aktywny link , jak nie to sobie skopiujcie) dla tych co odliczają ulgę z tytułu wychowywania dzieci Komunikat w sprawie ulgi z tytułu wychowywania dzieci to nie jest takie proste . do 10 stycznia trzeba złożyć stosowne oświadczenie....... niezłe co.. a ja myślałam, że poprostu przy rozliczeniu rocznym to odliczam i już.... a tu taki numer......

Widziałam ,że dużo chorowitków mamy....... Dużo zdrówka dla nich

Elfiku tak czytałam o Twojej Weronisi. a może to jest alergia i te częste choroby dróg oddechowych i ta skóra szorstka..... Może powinnaś jej testy zrobić.
Moja siostra też swoojego czasu miała problemy (podobne do Weronisiowych) ze swoimi dzieciaczkami i dostała skierowanie do sanatorium - szpitala do Istebnej. Tam porobili dzieciakom wszelkie testy i w ciągu 2 tyg chodziły na rózne zabiegi i im to bardzo pomogło. Teraz już trzeci rok mija od ich powrotu stamtąd i dzieciaki naprawdę dużoooo dużooo rzadziej chorują...
My w tym roku z Gabryśka też mamy zamiar tam się wybrać... wprawdzie nie choruje nam jakoś poważnie, ale często ma katar i właśnie chropowatą skórę..... Jak nam się uda to w okolcach wakacji tam wyskoczymy...
Pozdrawiam Wszystkie Lipcówki...
Dobrej nocki....
 
reklama
Do góry