Anikaa
Fan(ka)
- Dołączył(a)
- 2 Styczeń 2006
- Postów
- 3 924
u nas prezenty tez bardzo trafione. Młody dostał zamek z rycerzami i smokiem oraz ciuchcię Tomka (ulubieniec Młodego) i od świąt jesteśmy co dzień zamęczani tymi sprzętami...![Dry :dry: :dry:](https://www.babyboom.pl/forum/styles/default/xenforo/smilies/square/dry.gif)
za to my z mężem kupilismy sobie w prezencie...nowe łóżko - dzis je przywieźliśmy i musimy je ochrzcić ...![Cool :cool2: :cool2:](https://www.babyboom.pl/forum/styles/default/xenforo/smilies/square/cool2.gif)
a jak już o chrzcinach mowa to Brunetko wyglądasz super, Mateusz taki duży się wydaje (i jaki podobny do Remika) a Kubuś taki drobniutki, malutki ....ach![Sorry2 :sorry2: :sorry2:](https://www.babyboom.pl/forum/styles/default/xenforo/smilies/square/sorry2.gif)
![Dry :dry: :dry:](https://www.babyboom.pl/forum/styles/default/xenforo/smilies/square/dry.gif)
za to my z mężem kupilismy sobie w prezencie...nowe łóżko - dzis je przywieźliśmy i musimy je ochrzcić ...
![Cool :cool2: :cool2:](https://www.babyboom.pl/forum/styles/default/xenforo/smilies/square/cool2.gif)
a jak już o chrzcinach mowa to Brunetko wyglądasz super, Mateusz taki duży się wydaje (i jaki podobny do Remika) a Kubuś taki drobniutki, malutki ....ach
![Sorry2 :sorry2: :sorry2:](https://www.babyboom.pl/forum/styles/default/xenforo/smilies/square/sorry2.gif)