reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

A mój bączek (też tak mówię do mojej córeczki :laugh:) nawet jak się wyspi na dworku a śpi długo to jesli obudzi się ok 17 to po 1,5 godzince juz pada na twarz bo 19 to jest jej pora na kapiel i spanko.
 
reklama
Mój patyczak już śpi ( patyczak to moja córcia) wczoraj byliśmy u lekarza i znowu tragedia z wagą- przez dwa tygodnie przybrała tylko 100gram!! Niejadek kochany, za to urosła i ma już 61cm ciekawe po kim bo rodzice kurdupelki hihihi

Friduś masz super domek, kuchnia jak marzenie no i suszarka podwrkowa pierwszej generacji ;D ;D ;Dfiu fiu
 
Jeśli chodzi o moja sytuację w małżeństwie to jest tragiczna :-[
Jak tylko podejmujemy jakieś próby żeby sobie to i owo wyjaśnić i wreszcie dojść do porozumienia to wychodzą z tego takie koszmarne awantury że szkoda gadać. Nie krzyczymy na siebie bo wiadomo- weronika ale jest okropnie- teraz mąż znowu w pracy a jak sobie poryczałam i zaraz ide sprzątać- to mi zawsze pomaga hlip hlip

Nie wiem co sie z nami ostatnio dzieje, nigdy wczesniej to sie nie zdarzało, mieliśmy rózne kryzysy ale raczej szybko mijały i zdarzaly sie rzadko a teraz ... już sama nie wiem...
 
Elfiko, wydaje mi sie , że to wybuchowe połaczenie szaleństwa hormonów i zmęczenia. NIe będę się mądrzyć bo za sposób rozwiązywania problemów małżeńskich Oskara bym nie dostała ale myślę, że to sprawa przejściowa i ty jesteś zmęczona i twój mąz pewnie też tylko że on dodatkowo nie rozumie jaki to wysiłek zajmować się cały dzień wymagającym niemowlakiem. Faceci nie rozumieją, że potrzebujemy więcej wyrozumiałości i cierpliwości z ich strony.
 
Fridzia witaj spowrotem!!
Jesli chodzi o przesypianie nocy przez maluchy to Adas juz od dluzszego czasu przesypia cale noce tj od 21.30 do 6-7 rano, je i dalej spi ;D
Na ciemieniuche moge polecic balsam ktory naklada sie na glowke,to zasycha - ma byc tak zaschniete 3-4 godziny - myjemy glowke i po 3-4 dniach nie ma problemu. Pauli ciemieniuch nachodzila az na brwi i nic nie pomagalo, w koncu dermatolog polecil mi wlasnie ten balsam. Nazwa to XERIAL CAPILARE 10. Tylko cena jest zabójcza. Trzy lata temu kosztowalo okolo 50 zeta. Ale warto to kupic!
Elfiko - u mnie klotnie z mezem tez na porzadku dziennym. Trzeba przetrwac, jak sie hormony unormuja to chyba bedzie dobrze. ;) :)
 
Przeczytałam właśnie artykuł o tych pseudo pielegniarkach co męczyły te biedne maleństwa. I jedna z tych szmat ma takie samo imię jak ja. Co za wstyd :mad: Na miejscu rodziców to jak bym znalazła taką to .... Wrrrrrr, że tez świat nosi takie dziwy po ziemi.
 
Karin u mnie się klip dobrze otwiera, może trzeba dłużej poczekać, aż się załaduje, bo czasami jest przeciążenie sieci. Najlepiej otwierać go przez media player. Ale to tylko taki kawalątek teledysku, więc za dużo nie straciłaś ;)
No i jeszcze jedno, wprawdzie do 24.00 i do 14- tego jeszcze kilkanaście minut, no ale będę pierwsza: ucałuj, wyściskaj i wytul Jagodziankę za okazji 3 miesiączka :) :) :-*
Elfiko trzymaj się kochana. KAŻDE małżeństwo przechodzi kryzys, ktory wydaje się inny i groźniejszy, niż poprzednie i prawie KAŻDE z niego wychodzi. Macie dziecko, to naprawdę wiele zmienia. Dajcie sobie trochę czasu, a pewnie odnajdziecie się w nowych rolach. No i rozmawiać i jeszcze raz rozmawiać! To Ci mówi koleżanka, która jest w takich "bojach" zaprawiona ;) :)
 
czesc kobitki :)
Ja dziś juz na nogach,włąśnie popijam kawusie i zastanawiam się za co sie najpierw zabrać ::)
Dziś teściowa ma gości w ramach swoich imienin i spoo osób sie nazbiera ::)
Nasza Martunia już od jakiegoś czasu przesypia całe nocki,to znaczy raz w ciągu nocy bedzi się na mleczko i przytym mleczku odrazu zasypia bez klopotu :)Kochany maluszeke jest :)
Kurcze głowe mam jak balon-zaczynam sie jeszcze dzis wieczorkiem pakować...troche mnie przeraża te 400 km z malutka,ale posłucham waszych rad kobitki i naturalnie całą podróż Martunia będzie w foteliku :)
 
reklama
Do góry