reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

wymawia ę, jeszcze bym napisala, że używa już świadomie ja i ty oraz mówi np: "usiądz mamo tak famo jak ja siedzę", ale Niania zaraz napisze, że jestem nieobiektywna:cool:;-):-) i że się chwalę...

Iwon, przecież wiesz, że każde dziecko rozwija się w indywidualnym tępie-Tosia np, późno zaczęla ząbkować (1. ząbek jak miala 9 miesięcy) i na pewno znalazloby się wiele innych rzeczy w których jest " do tylu" w porównaniu z innymi lipcowymi dzieciaczkami... ale My mamy zdrowe podejście i nie przejmujemy się tym tylko wymieniamy doświadczenia i opisujemy fakty, no nie:tak:?
 
reklama
hej wieczorowo :)
heh, mama Asia, urocze :-)
A dlaczego moje dziecko, jak proszę je, żeby powtórzyło 'Iwona' mówi coś na kształt 'panje'? :eek:

Iwon juz chyba po piwku i źle słyszy ;-)

a może On do Ciebie Pani? Kiedyś tak sie mowilo w inteligenckich rodzinach - pani mamo ;-):-D
 
Musialam się wygadać-bo trzyma mnie do dzisiaj... w ogóle to mam PSM, jestem jak tykająca bomba...zaraz eksploduję i będziecie wszystkie to slyszeć:-p
już kończę temat badania mojego dziecka, ale chyba rozwrzeszczany to może być 9-latek, a nie dwuletnie dziecko, które nie panuje nad emocjami, nie potrafi zrozumieć dużo rzeczy i w ogóle...

Dobbrze zrobilas ze zmienilas przychodnie, ale wstrętna ta baba... może tez miala PSM? Albo jakieś inne klimakerium :dull:
 
dziewczyny a czy któraś korzysta z tych książeczek:"zabawy fundamentalne" jak to się sprawdza w praktyce? wiem, że to ciężka praca, ale czy daje szybko efekty;-)bo ja to taki slomiany ogień i szybko się zniechęcam...
 
no i mykam bo duzy misiu mnie wygania sprzed kompa i każe iść do mojego.. a ja jestem po gym dzisiaj i nie mam sily na odpalanie kompa

tak wiec dobranocki :happy:
 
reklama
Do góry