reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

no i poszły....... zostawiły mnie samą bidną DASENIUSIE, która testów nie umie, a egzamin się zbliża................:crazy::crazy::crazy::crazy:
 
reklama
Witam!
Fajnie się Was czyta (Asia,Elf i Dasaria) od razu można zauważyc że się znacie trochę lepiej niż cała reszta
A co do sporów o dostęp to mam podobne zdanie jak dziewczyny i wielki szacuneczek dla Gazelki i dla Iwon ( lubie sposób w jaki formułujecie swoje myśli, Iwon to taka fajna inteligentna zadziora a Gazelka dyplomatka)
 
:tak:Gazelko widze że dopadają Cię ciążowe humorki ale co tam już jesteś za półmetkiem i teraz zleci z górki a na zgage najlepsze są migdały ale mi pomagały tylko te prażone

Iwon Ty to masz dobrze udanego wyjazdu życze,baw się dobrze:rofl2::rofl2::rofl2:;-)

Elen zajrzałam do tych Twoich fotek i jestem pod wrażeniem ( rozwalilo mnie zdjęcie Julki jak słucha serducha Taty i jeszcze kilka, ona jest śliczna:-D:-D:-D) a Ty kobieto jestś niesamowita, pracujesz masz dziecko i czas na robienie takich pyszności i jeszcze ich fotografowanie
 
Cześć babulce:-)
ja tylko wpadłam sie przywitac i zyczyc udanego weekendu, bo zaraz odworze dawidka do mojej mamy, potem fryzjer i ..jazda na wesele:-p:-p
i coś czuję po kościach, że spotka mnie zaszczyt bycia kierowcą :angry::angry::szok:
 
hi hi hi wlasnie mi sie przypomnialo, ze dwa lata temu o tej mniej wiecej porze dostałam skurczy silnych w wyniku porannego badania i zaczęło sie małe krwawienie i poszłam powiedziec o tym pielegniarce
a ona mi na to- niech siePani nie wygłupia ! Pani ma miednicowe ułożenie płodu i nie może pani rodzic naturalnie a gdzie ja o tej porze anastazjologa bede szukac zeby pania znieczulił do cc?!!!!!
:szok::szok::eek::eek::crazy::angry::wściekła/y: co za babsko..:angry::angry: noi jak się skończyło, naturalny czy CC ?:confused:
 
reklama
Do góry