reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

oj to faktycznie trzeba uwazac
ja mam taki preparat na kleszczyska, psikam Kube i siebie jak idziemy gdzies szalec gdzie sa krzaczory albo wysoka trawa!!

ale bez paniki baby, niewiele kleszczy przenosi borelioze
wiem o tym ale jednak trzbea uważac i daltego o tym napisałam
swoja droga nic przyjemnego wyciąganie takiego stworzenia z ciałka wrzeszczącego malucha
Joasiu pokłony dla Ciebie za Twój zawód :tak:i odwage :elvis:
 
reklama
oj to faktycznie trzeba uwazac
ja mam taki preparat na kleszczyska, psikam Kube i siebie jak idziemy gdzies szalec gdzie sa krzaczory albo wysoka trawa!!

ale bez paniki baby, niewiele kleszczy przenosi borelioze

ale ze mnie durna baba :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
pies zapezpieczony przeciw kleszczom,
a nie wpadłam na to by siebie i Darię jakoś zabezpieczyc, a my przecież 5 godzin dziennie po krzakach chodzimy (to znaczy jesteśmy na spacerze :-p;-)):zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
co by nie kochał :happy2::happy2::happy2::happy2:


babki ide lulu, padam juz na pyszczek
jutro trza rano wstac :-p

zegnam was ciepluko i ide pać!!!
:elvis::elvis::elvis:
ja tez spadam
jutro bede gotowac i piec i sprzatac i jeszcze dzieckiem sie zajmowac
ale na kawke postaram sie wpaść na BB
wiec jelitko kochane :elvis:
 
wiem o tym ale jednak trzbea uważac i daltego o tym napisałam
swoja droga nic przyjemnego wyciąganie takiego stworzenia z ciałka wrzeszczącego malucha
Joasiu pokłony dla Ciebie za Twój zawód :tak:i odwage :elvis:

hehe dziekuje kochana :elvis::elvis:

oj ile ja sie kleszczy nawyjmowałam i to nie tylko dzieciom i nie tylko z szyi ( ju noł łot aj min hehe) :tak::rofl2::rofl2::happy2::happy2::-p:-p
 
hi hi hi wlasnie mi sie przypomnialo, ze dwa lata temu o tej mniej wiecej porze dostałam skurczy silnych w wyniku porannego badania i zaczęło sie małe krwawienie i poszłam powiedziec o tym pielegniarce
a ona mi na to- niech siePani nie wygłupia ! Pani ma miednicowe ułożenie płodu i nie może pani rodzic naturalnie a gdzie ja o tej porze anastazjologa bede szukac zeby pania znieczulił do cc?!!!!!
 
hi hi hi wlasnie mi sie przypomnialo, ze dwa lata temu o tej mniej wiecej porze dostałam skurczy silnych w wyniku porannego badania i zaczęło sie małe krwawienie i poszłam powiedziec o tym pielegniarce
a ona mi na to- niech siePani nie wygłupia ! Pani ma miednicowe ułożenie płodu i nie może pani rodzic naturalnie a gdzie ja o tej porze anastazjologa bede szukac zeby pania znieczulił do cc?!!!!!

ahhhh coz za wspomnienia, ja tez bede wspominac za 2 tyg.....
ale ten czas leci kochane, co??
Maluszki nasze maja juz prawie 2 latka........

no i nasza przyjazn, trwa juz 3 prawie...
lipcoweczki kochane :elvis::elvis::happy2::happy2:
 
reklama
ahhhh coz za wspomnienia, ja tez bede wspominac za 2 tyg.....
ale ten czas leci kochane, co??
Maluszki nasze maja juz prawie 2 latka........

no i nasza przyjazn, trwa juz 3 prawie...
lipcoweczki kochane :elvis::elvis::happy2::happy2:
hihi to sie nam Asieńka rozczuliła :tak:
tak to prawda
mamy te nasze skarby kochane, one rosną i rosną a w raz z nimi nasza miłosc do nich :-)
a co do przyjazni...... ciesze sie,że BB robi sie takie jak dawniej !!!
caluski babole!
zmykam
:elvis::elvis::elvis:
do jutra
 
Do góry