reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

No nie wiem nie wiem. Musimy chyba zrobic narade;-) :dry: :-p

Pewnie, ze nie wywalimy:elvis:

Olivia to jak juz masz takich slodkich chrzesniakow. (Super chlopaki) to teraz nie pozostaje nic innego jak zaczac starania w pazdzierniku :cool2: :cool2: :cool2:
:confused: hmm, ja tam dzieci uwielbiam. (osobiscie uwazam ze macierzynstwo jest chyba najlepsza rzecza jaka mi sie moze przydarzyc w zyciu:-) ) tylko niestety musialam pogonic potencjalnego tatusia bo sie bardzo nieladnie zachowal:no::cool2: a w chwili obecnej innego na horyzoncie brak;-) na dzien dzisiejszy mozliwosci realizacji planu sa zerowe:eek:

Oliviaa, a to mnie teraz zaskoczyłaś :) To Ty taka pierwsza lipcowa mama bez dzieci ;-)
chyba bym sie mogla zalozyc, ze jestem pierwsza na bb mama bez dzieci;-) a przynajmniej pierwsza co sie ujawnila i przyznala:laugh2: :elvis:
chociaz kiedys na bb (chyba luty 2006) spotkalam sie z tym, ze jakas panienka "wykreowala" sobie postac i udawala, ze jest w ciazy. pisala o porannych mdlosciach, wyprawce i nawet zdjecia brzucha z poduszki wklejala.:szok: dziewczyny ja zdemaskowaly po jakims czasie
 
reklama
Witam wszystkie mamy!

To ja pamciaw z mam grudniowych 2005. Zaglądam do Was bo wystawiłam aukcję która być może Was zainteresuje. Mam do sprzedania nowy wózek Maclaren Twin Techno (model dla bliźniaków). Oryginalnie zapakowany. Chciałam kupić dla mojej córci na e-bayu niemieckim i kupiłam pojedynczy, a przysłali mi dla bliźniąt.....mogę im oddać ale koszty transportu i czas zanim mi kasę przeleją (już czekałam miesiąc zanim mi ten przyślą....) są takie że nie mogę czekać....muszę się go pozbyć jak najszybciej (bo potrzebuję wózka pojedynczego!) dlatego cena bardzo konkurencyjna. Serdecznie zapraszam na moją aukcję.

Oto link

Przedmioty użytkownika - Aukcje internetowe Allegro


pozdrawiam

pamciaw
 
hej babeczki !

za pamięci ..........................czy nie wiecie jak ma się weroniczka ??? bo elficzka nic chyba się nie odzywała :(


witam nowe mamusie i te dzietne ;) i te bez (narazie olivia :cool2: )

zaglądajcie do nas częściej i UJAWNIAJCIE SIĘ !!


coś miałam jakzwykle i nie wiem co



aaaaa no klaudynko i martulko mi też leci po naciśnięciu z cycuchów- kiedyś któraś babeczka tu u nas pisała że ponoć do 3 lat może coś tam wyciekać...................gazelaczek ? chyba nie kurcze nie pamiętam która :confused:

no i tymi nie jest ta krozgadany jak wasze bączki no ale gada dużo powtarza sporo i po swojemu też chce nawijać gadułka też z niego tylko nie zawsze zrozumiana i nie mówi pełnymi zdaniami.......................i to chyba nie była pipka tylko pippa.............no i tak martulko wie że tym nas bawi tak samo jak było z bdzdzdzdzdzydal bdzdzdzytka (teraz już mówi zbliżonie do bdzitka)


no i co ja tam jeszcza...............
 
hej kochana lalko :-* jak ja dawno tu cie nie spotkała (hmm niestety nie tylko tu tylko wogóle nigdzie cie nie spotkałam :( )

ja z województwa.....dolnośląskie............a co będziesz przelotem ? :)
 
aaaaa no jakoś tak ponocach siedzę ostatnio albo czytałam jakieś książki albo po prostu kołatam się po chałupie do 2 w nocy później wstacnei mogę :eek: :baffled:

no a dziś gawędzę z młodym moim ........................:)


fajnie że sie wygrzebałaś z papierzysk :tak: a bałagan w domu.....................eh co tam nic strasznego ;)

ja dziś miałam sajgon, bo tusik kończył 2 lata !!!!!!!! i było kilka osób i zrobiłyśmy w moim pokoju i to dopiero byl sajgon istne pobojowiśsko hehe ale dokopałyśmy się lekkiego ładu później ;)
 
reklama
Do góry