reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Aaaaa, no i muszę powiedzieć, że zrobiłam wczoraj bułeczki z cynamonem Elen. Wyszły pyszne. Zrobiłam z 1/4 porcji czyli z 0,5 kg mąki a wyszło ich dwa duże kopiate talerze. Aż wstyd się przyznać, ale Maciuś od rana zjadł... 4!!!!!!! I ja też :-) I pomyśleć, że ja mu słodyczy zabraniam, hihi. No ale tak sobie tłumaczę, że w nich nie ma nic niezdrowego, a on ciągle tylko chodzi do kuchni i woła "Ciacho, ciacho!"
Następnym razem dodam małą modyfikację - czyli posmaruję jeszcze ciasto musem jabłkowym :-)
 
reklama
a to moje chlopaki:-) :happy:
szymek pseudonim operacyjny "zabka"
zabulajp1.th.jpg


i niccolo pseudonim operacyjny "lobuziak"
immagine025sz5.jpg
 
Dziewczyny, czy wam się dalej leje mleko z piersi, jak przyciśniecie? Bo mi się cały czas leje i tak się zastanawiam, ile jeszcze będzie?
Ja u siebie nie zauważyłam żadnych "wycieków" :-D :-D , nie wiem od czego to zależy, ale może dłużej ode mnie karmiłyście. Ja karmiłam 9 miesięcy.
 
ps. chyba mnie teraz nie wykopiecie z bb:confused::eek::confused::eek:;-)

No nie wiem nie wiem. Musimy chyba zrobic narade;-) :dry: :-p

Pewnie, ze nie wywalimy:elvis:

Olivia to jak juz masz takich slodkich chrzesniakow. (Super chlopaki) to teraz nie pozostaje nic innego jak zaczac starania w pazdzierniku :cool2: :cool2: :cool2:

Dziewczyny starszne pustki weekendowe, ja juz wszystko prawie nadrobilam za wyjatkiem zwierzakow i wstawienia zdjec Alka.
Teraz idziemy na drugi spacer.

Klaudia , ja nie napisalam wczesnie, ale Macius to wsypywanie babci ma juz opanowane na cacy. Dobrze miec takiego malego rozkosznego, szpiega w domu:-D A z mowa jest poprostu rewelacyjny :tak:
 
ano nie moje to cudenko;-) :cool2:
zdziwicie sie pewnie troszeczke:tak: ale ja dzieci nie mam. jak wczesniej pisalam szukalam kiedys jakis inf dla kolezanki w ciazy i tak trafilam na bb. a ze mi sie spodobalo to jakos tak wyszlo i systematycznie was podczytywalam.:tak: kolezanka urodzila szkraba, po kilku miesiacach moja siostra tez urodzila malucha. w ten sposob dorobilam sie dwoch "synow" w pol roku bo zostalam chrzestna obydwu. starsznie fajne chlopaki sa, uwielbiam ich i jestem bardzo zzyta. starszy nawet zaliczyl taki etap, ze do swojej matki mowil po imieniu, a na mnie wolal per mama:-D
wszyscy mi mowia, ze mam bardzo dobry kontakt z dziecmi i to racja bo ja maluchy wszystkie uwielbiam:tak: :happy: a one mnie chyba tez bo lataja za mna i usmiechaja mordeczki:happy:


poniewaz nie jestem lipcowa mama, dlatego sie wczesniej nie odzywalam(jak sama zauwazylas dwa posty w ciagu dwoch lat:-p), dopiero wasze pytania na temat grecji mnie sklonily, zeby cos naskrobac:tak:

ps. chyba mnie teraz nie wykopiecie z bb:confused::eek::confused::eek:;-)

Oliviaa, a to mnie teraz zaskoczyłaś :) To Ty taka pierwsza lipcowa mama bez dzieci ;-)

Dziewczyny, a mi mleko nie leci :) Mimo że zawsze miała bardzo wysoka prolaktynę, no i jeszcze teraz jestem w ciąży :happy:
 
Dziewczyny, jestem w szoku co te Wasze dzieci mówią :szok: :szok: :szok: My to jeszcze nie wyszlismy poza mama, tata, hau-hau i takie tam. Najbardziej zaawansowanym słowem jakie wymawia Maciek jest "Bambo" :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: A zdania to jeszcze w zyciu nie powiedział. Czasem tylko ma jakieś takie długie gadanie, ale nie wypowiada wtedy konkretnych słów tylko cos sobie mamrocze pod nosem, hihi
 
Dziekuję Wiki za suwaczek :-)
Jestem mamą 20-miesięcznego Dawidka, który właśnie w tym momencie smacznie spbie koło mnie spi, niesety ale mam komputer w sypialni... Jestem tu nowa, ale mam nadzieję,że przymiecie mnie do swego grona ;-) praktycznie od kilku dni nic nie robię, ale przeglądam watki na forum i BARDZO mi się tutaj podoba, aż jestem zła sama na siebie,że tak pózno odkryłam tą stronę www...ale teraz będę napewno częstym gościem i uczestnikiem wszystkich ploteczek, ktore naprawdę sa bardzo przydatne :-)
Dawid narazie jest jedynakiem,ale mam nadzieję że w sie to zmieni...
Życzę wszystkim Lipcowym Mamuśkom miłego wieczorku !!!

Pozdrówka...
 
reklama
Mój dawidek tez ma dość ograniczowne słownictwo, przynajmniej to które rozumiem...jest na etapie mama, tata tutu, niam, hau hau...nasladuje zwietrzeta , a na moje pytanie "gdzie jest tata" zabawnie odpowiada "tata papa bum bum".....taki mały cwaniaczek :-)
Opowiada jednak bardzo dużo, szkoda tylko,że nie rozumiemy ani słowa...
 
Do góry