reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Są tam adresy sklepów w dolnośląskim - chciałam Ci wkleić ale mi sie nie udaje:eek: . Pewnie jest ich jeszcze więcej bo strona dawno nie aktualizowana.
Ceny masakryczne - za półbuty zapłaciłam teraz 81 zeta:sick: Ale ja mam fioła na punkcie butów no i tyle:-p :cool2:
 
reklama
colera nie wlepia sie :(
ale jesli kochana to linka do bucikow ktore masz dla micha to juz kupilam dla tymika tez cos w podobie ...............przy okazji byl wielki BUNT !! i takie tam ale o tym chyba pisalam
 
aaaaaa, elen, kuchnia super:tak: :tak: :tak: , ale ja to bym cienko widziała ten biały dywanik w mojej kuchni :laugh2: :laugh2: :dry: :dry: No i nie lubie aneksów, ale całość superancka i bardzo efektowna :tak: :tak: :tak: zwłaszcza drewno i cegły :tak: :tak: :tak: :tak:
 
colera nie wlepia sie :(
ale jesli kochana to linka do bucikow ktore masz dla micha to juz kupilam dla tymika tez cos w podobie ...............przy okazji byl wielki BUNT !! i takie tam ale o tym chyba pisalam
tak tak, butki :tak: :tak: :tak:
u nas buntu nie było, za to dziecko mało nóg nie pogubiło zanim się do nowego rozmiaru przyzwyczaiło:dry: :dry: :dry: :dry:
no i przedszkole mojemu dziecku sie należy - wszystkie dzieci zaczepia:dry:
nie no, czas na kime
paps
Kredka idziemy spać!:elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis:
 
tak tak ala idziemy w kime ...........dobija mnie net i młody też zaczął :wściekła/y: :no: :wściekła/y:


ehh a przed chwilą tak nam się miło gawędziło a tylko jedno dwa pytania i szlak człowieka może trafić bryyyy co za typ !!!!



kolorowych alik !! :elvis: :elvis: :elvis:

dobranoc wszystkim :elvis:
 
Dzień doberek :-)

a i miłego dzionka !!


a co do naszych spotkaniówek to czy babeczki się spotykały same czy z rodzinkami ? jak to tam wyglada jeśli można wiedzieć bo ja nic nie wiem.........no chyba że wszystkie nic nie wiemuy
 
reklama
hej babeczki!!:-):-):-)

własnie powoli konczy sie nasze lospcowe spotkanie, jemy sobie sniadanko, pijemy kawe..........
było super, znaczy sie jeszcze jest.........


buziaczki, napewno opiszemy jak to było na naszym " regionalnym" spotkaniu lipcoweczek!!
 
Do góry