reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
no to ja lecę :tak: :tak: :tak: przede mną jeszcze niemiłosiernie męczące zakupy w M1 :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: i długa podróż do domu. a tam przesadzania kwiatów i wysyłanie kartek, ehhhhh.

a Wy sie tak tym spotkaniem nie chwalcie, hahhahhaaaah :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis:
 
Asia, bardzo ładne te szafki :tak:. Osobiście zawsze ceniłam Twoją obrotność i zaradność, więc wcale nie dziwi mnie, że tak zgrabnie i szybko się uwinęłaś ;-)

dzieki bardzo!!!! :-):-)


aneczko
chyba wiem o jakie koszule Ci chodzi!!!
znalazłam na allegro takie:
177042917


179662406
 
no to ja lecę :tak: :tak: :tak: przede mną jeszcze niemiłosiernie męczące zakupy w M1 :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: i długa podróż do domu. a tam przesadzania kwiatów i wysyłanie kartek, ehhhhh.

a Wy sie tak tym spotkaniem nie chwalcie, hahhahhaaaah :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis:

hej hej elen!!!!

a my sie nie chwalimy tylko cieszymy!!!!!
przeczytasz relacje w poniedziałek!!!!
 
Nianiu jesli chodzi o buty, ktore oczywiscie sa moim malutkim zboczeniem, takim tyci tyci, to ja sie ostatnio zakochałam w tych!!!

[AMI] HOLWOODKI- BIAŁE W CZARNE GROSZKI - R.38 (173934549) - Aukcje internetowe Allegro

popatrz na inne aukcje tego sprzedawcy!!!ma fajne fasony, moze zjandziesz w warszawie cos podobnego!!! jesli dobrze pamietam ma rowniez balerinki!!

Dzięki Joasiu. Fajne buciki, teraz wiekszość ma te noski na palce otwarte. Takie tez dobrze by było mieć w tym sezonie :-p
Poptarze na inne aukcje tego gostka.

Swoją drogą ale biznes się kręci na tym allegro. nie do wiary.

hehe, siur!;-);-);-)
Już się nie mogę doczekać :tak::tak::tak::tak:
Jedna rzecz mi tylko spędza sen z powiek... podróż:szok:
Mam nadzieję, że Julka będzie grzeczna jak zwykle hehe:cool2::cool2:

A to Wy wszytskie z dziećmi jedziecie??:szok: A co z łośkami?:-)
 

Dla mnie wypas! Widzę ją w towarzystwie fajnych dzinsów, obcasów i dużej torebki :cool2:

Właśnie się regeneuję pod ciężkim dniu w pracy. Browarek, dobry film, który lada moment przyniesie łoś, surfowanie po internecie, nowe kolczyki i buty, jednym słowem- cool :cool2:

Asia, jeśli chodzi o kuchnię, to lubię podobne klimaty :-) Strasznie podobają mi się czekoladowe fronty, ale będe miała skromny kącik (7,5 m2 ) i dlatego chyba jednak zdecyduję się na jakąś wanilię, coś na styl tego trzeciego zdjęcia :confused:

NiaNia, a jak tam Twój remont? ;-) PS. Ała, ale mnie nogi bolą ;-):-p:eek::cool2:
 
Dobry wieczorek :)

Widze że dziś tematem przewodnim moda na wiosnę :) Ja z wiadomych względów w tym roku odwracam głowę od wystaw, żeby sobie niepotrzebnego smaku nie robić :-) A pilnie jest mi potrzebny płaszczyk albo fajna kurteczka na wiosnę, ale chyba na razie sobie odpuszczę :happy:

Joasiu - bardzo mi sie podobaja Twoje szafki :-) :-) :-) Zupełnie jak z profesjonalnego salonu. A najbardziej lubię te uchwyty poziome - też podobne sobie pewnie kupie - takie, albo grubsze, ale na pewno długie i poziome ;-)

Wlasnie zrobilam dziecku zupę ogórkową i mam na nia starsznego smaka, mniam :-p
 
reklama
I jeszcze zdam relacje z wizyty u lekarza :) Z kuleczką wszystko ok, mam pozwolenie na gimnastyke ciążową i jak to mój nowy lekarz mówi na "życie intymne" ;-) Znalazłam bardzo fajnego lekarza i strasznie sie cieszę :tak:

A za dwa tygodnie pierwsza próba podejrzenia dzidzi od strony pciowej. Nie mogę sie doczekać :-) :-) :-)

I juz zmykam. Ostatnio ciągle zaglądam na chwilkę i trochę brakuje mi ploteczek na BB. Ale teraz więcej odpoczywam a wieczorkiem oczki szybko mi sie zamykają. Tak więc przesyłam wielkie buziaki dla wszystkich. Myślę o Was często. Dobranocki :elvis: :elvis: :elvis:
 
Do góry