reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Hej baby!

Jeszcze nie nadrobiłam co tam u Was, jedynie kilka ostatnich postów.
Bardzo mnie wzruszyły te Wasze wszystkie kciuki trzymane za moją Julcię !!!
Kochane jesteście !!! Wszystkie bez wyjątku :elvis::elvis::elvis::elvis::elvis:

Z Julcią było lepiej do dzisiaj do godziny 10, dostałyśmy wypis ze szpitala, a później młoda dostała znowu biegunki. Mam ja obserwować i jak coś będzie się działo więcej to wracamy z powrotem do szpitala.
Julka jest bardzo słaba, bardzo chuda, przez ostatni miesiąc urosła 2 cm i schudła ponad 2 kg. Ma teraz 11,900 i mierzy 88 cm.
Serce mnie boli jak na nią patrzę... A szpital to horror, oddział zakaźny, dziecko może siedzieć tylko w łóżeczku albo na rękach u mamy. takie przepełnienie, że musiałam się zadowolić spaniem na krześle. Całe szczęście na drugą noc udało się załatwić polówkę.
Ech...

Dzisiaj 8 dzień...

Tak się czujemy :sick:

Ale ważne, że jesteśmy w domu, oby już było lepiej:tak:
 
Czesc Kasiu
Kolczyki fajowskie sobie kupilas kasiu i wogole fajnie Ci, ze masz taka wene do robienia rzeczy w domku:tak: Ja nie mam wlasnego lokum, a taka potrzebe mam ostatnio, zeby je miec...:no:

Witaj Martuś mam różne pomysły chyba z 100 na dzień,
ale to tak by nie zgłupieć do reszty,
od kiedy mieszkam w tym mieszkaniu,
systematycznie coś w nim robiliśmy i teraz od kiedy jest Otylcia
nic nie robimy.............i strasznie mi teraz brakuje zmian;-)
a co do mieszkanka wcale Ci się Martusiunie dziwię,
a dziewczyny to chyba DNIAZDOWANIEM
nazwały...............hihiihihihihihihihihi
 
edziu ale super ze juz jestescie w domku!!!!!
mam nadzieje, ze Julcia szybciutko wyzdrowieje..........!!!
trzymamy qciukasy :elvis::elvis::elvis::elvis::elvis:




a ja wczoraj zaszalałam, znowu obkupiłam dziecko w ciucholandzie hehe
garderoba mojego syna uzupełniła sie o swietne firmoweczki!!!!!
aaa i jeszcze upolowałam butki, przedena z 130 na ..............50 zł!!!!
449f3hy.jpg
 
Mocno trzymam kciuki za dzielną Julinkę e-mamo i podziwiam również Ciebie za wytrwałość. Na pewno już niedługo będzie lepiej i będziecie tylko wspominać ten okres, głowa do góry:tak: :tak:
 
MArtusiu, szkoda ze walentynki nie skonczyły się tak fajnie jak się zapowiadały, ale za to poczatke dnia bardzo milutki i romantyczny :) no i gratuluje zabookowania wyjazdu - superos
Hanti no to ja nie byłam w tym sklepie :dry:
Elfiku u mnie w pracy na razie ok i nie moge narzekac na samą prace w sensie atmosfery -bardzo się polepszyło od poniedziałku, koleżanka się uspokoiła i jest git- ale baaaardzo tesknie za kubusiem :sick: no i szkoda mi ze mam taką głupią tę prace w sensie ambicjonalno-realizjącym się ;P ... i wciąz czekam na odpowiedź z pracy w domu kultury
 
Niesi juz dwa razy pisalam, ale mi zjadalo, ze zeby dostac sie do watkow zamknietych musi uklonic sie w strone Joasi wlasnie. joasia moze napisac w Twojej sprawie do moderatora, a ten wpisze Cie na liste "tajnego zgromadzenia lipcowek" ;-) :cool2: I jeszcze ostatnio Niesiu przypomnialas mi piszac o swojej modelce, ze moj Alek tez wrecz przepada za zakladaniem sobei na glowe czapek:tak: :tak: Mam zdjecia jego w kilku czapkach, ktore sobei sam nalozyl, to moze wreszcie kiedys wkleje:sick:

Dzięki Martuska za podpowiedz :-D :tak:

Kochana Joasiu,:-D ;-) ;-) czy mogłabym Cię poprosić o wpisanie mnie na ową listę? Jeśli oczywiście nikt nie będzie miał nic przeciwko:-D :-D :-D a obiecuję że i ja dodam coś od siebie :tak: :tak: :tak: :elvis:
 
Edytko podawałaś kiedyś link do sklepu teściowej, mogłabyś go podać jeszcze raz Chciałabym sobie kupić prostownicę do włosów
 
reklama
Do góry