reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
Martusia, ale jaja!! My tez jedziemy 18 czerwca i też do Grecji!!!!!!!!!!! My jedziemy na półwysep Chalkidiki do miasta Athos. Kurcze może to niedaleko??? Ale by było fajnie, jakbyśmy się w Grecji spotkały!!!!

No jaja Kladus:-D :laugh2: My lecimy na Riwiere olimpijska ladujemy w Salonikach i do tej miesciny mamy cos 100 km. Sprawdze gdzie to Wy bedziecie. Ale by bylo jakbysmy sie spotkaly:szok: :tak:

Ja jestem za tym, zeby Niesie dokoptowac;-)
 
Ja jestem za tym, zeby Niesie dokoptowac;-)

a jak dla mnie,to ją tą panią za mało znam
i po ostatnich przykrych przeżyciach na naszych zwierzakach,
najpierw wolałabym ja poznać bliżej

Martuś wątek zamknięty,to nie tylko galeria,
ale również zwierzaki,a tam kawał naszego
bardzo osobistego życia......................

może pomyślicie inaczej...........ale ja na razie wstrzymałabym się
z otwieraniem drzwi na oścież
 
Hanti zrozumiałam i w pełni podzielam Twoje zdanie, co prawda to prawda pojawiłam się zbyt późno... ale skoro macie przykre doświadczenia, to może masz rację, że lepiej z tym poczekać. Po prostu nie wiedziałam że spotkało Was już coś przykrego. Ja sama jestem dość nieufną osobą. Uznajmy, że nie było pytania ;-) ;-) :-)

Martuska dzięki za dobre chęci :-) :-)
 
Elficzku chciałam sobie reczniki kupić
i znalazłam na allegro właśnie w opisach gramatura-450,lub gramatura-500,
mam problem,bo nie wiem,czy to jest dobry ręcznik,czy nie:baffled: :eek: :sick: :confused:

acha
no to ja moge jedynie poczytac na moich recznikach
i dam ci znac
 
reklama
Niesia, jak przekroczysz swoje pierwsze tysiąc postów - będziesz nasza ;-) :-p Oczywiście żartuje, hihi . A Hanti trochę przesadza, bo przykrości miały się nijak do stażu lipcóweczek. Poza tym zaczyna mnie juz draznić, że sprawa jest tak wyolbrzymiana....

Ja jestem za wpuszczeniam Niesi, to w sumie tez szansa, żeby Ją lepiej poznać :tak:
 
Do góry