reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

martynia nie śpi hi żadna nowość:elvis:
nianiu jestem zawiedziona tym męskim króliczkiem :cool2: byłam bardzo niegrzeczna a nagrody nie dostałam ( nie zobaczyłam ) :-)

mam dalej L4 aż na 3 tygodnie :szok: potem 12 lutego szpital na 2 tygodnie przymusowy i nie odwołania
no i nie wiem moze w marcu wrócę do pracy jesli będę się dobrze czuła a jak nie to dopiero we wrześniu wtedy martynia idzie do prywatnego przedszkola

póki co
trochę będę pracować i wychodzić 2 razy w tyg z domku żeby na głowę nie dostać

mnie strasznie męczy samo siedzenie z martynią;-) muszę mieć kontakt z ludźmi i porobić choć troszkę inne rzeczy niż przewijanie bawienie się prasowanie pranie ittdddd....
 
reklama
jak miło że i Kredka nam się pokazała:-)
dla Weronisi i elfika zdróweczka :elvis:

u nas pampersy nie latały ;-) tylko rury od rusztowań bałam się że nam coś do chaty wpadnie na szczęście rury skończyły lot na naszym balkonie a nie w domku
ale wysiadł prąd dobrze że miałam wody w termosie nagotowanej

moja córcia łazi właśnie w niebieskim berecie i ani myśli o spaniu:baffled: :-D
 
hello kochane:-)

mamy już nasze aniołki:tak: ...........wreszcie,
a oto nasze(Damiana,Otylci i moje) wypocinki,
co prawda to nie masa papierowa(nie miłam do tego nerwów:baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: !!!!),
ale zwykły brystol..........efekt ocenicie same;-)

 
hanti naprawdę śliczne są te aniołeczki:tak: :tak: . My też dziś robiłyśmy ale z masy solnej, n o i sobie schnie...zobaczymy jaki będzie efekt.:-D :-D
 
hanti naprawdę śliczne są te aniołeczki:tak: :tak: . My też dziś robiłyśmy ale z masy solnej, n o i sobie schnie...zobaczymy jaki będzie efekt.:-D :-D
dzięki Niesia:elvis: :elvis: :elvis:

najpierw miałam opcje z masą papierową,
ale jakoś nie taka była i zaczęłam z brystolem kombinować,
a jak miałam juz część zrobioną,
Elficzek podała fajny przepisik na masę solną,
bedzie u nas innym razem:tak: :tak: :tak: :tak:
 
dzięki Niesia:elvis: :elvis: :elvis:

najpierw miałam opcje z masą papierową,
ale jakoś nie taka była i zaczęłam z brystolem kombinować,
a jak miałam juz część zrobioną,
Elficzek podała fajny przepisik na masę solną,
bedzie u nas innym razem:tak: :tak: :tak: :tak:

:szok: :szok: :szok: :szok:
Kobitki podziwiam :tak: :tak:
ja to jestem beztalencie jeżeli chodzi o takie ozdóbki :-p
podziwiam podziwiam :tak: :tak: :tak: :-) :elvis:
 
Maniu to moja Oti waży,tyle samo,co Gabinka:szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok:
mam nadzieję,że bedzie wysoka,bo ja to niska raczej jestem:tak:,
A OTI WAGA NA PEWNO NIE PO MNIE:baffled: :baffled: :baffled:

ZDROWKA DLA GABINKI:elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis: :elvis:
 
reklama
Iwon to mnie uspokoiłaś,bo ja myślałam,
że mam w domu małego KING-KONGA,
ja taka mała,a dziecko duże,
ale Ty kochana chyba masz podobny wzrost do mojego,
wiec dzieciaczki po ojcach takie:confused: :confused: :confused:
 
Do góry