reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Jeśli chodzi o spanie to Z Olim mam super sam zasypia w łóżeczku i śpi całą noc
Gorzej jest z Wiktorią za cholere nie będzie spała sama i śpi z nami:sick: :sick:
Już był taki moment że spała sama w drugim pokoju ale coś ją wystraszyło za oknem i wróciła do naszej sypialni
Ja się śmieję że pewnie będzie spać z nami do czasu jak wymieni nas na faceta
 
reklama
Witam. Nie było mnie dwa dni na BB i mam masę do nadrobienia.
,Poł,owę już przeczytałam ale teraz dziecko wsadza mi łapki w klawiature i pomaga pisać. dlatego też spróbuję zajrzeć do was wieczorem jak będzie spała.
Wszystkigo najlepszego dla jubilatów.
 
Dopiero co przyszlam i juz zmykam, bo chyba zaczyna sie jakas draka z łosiem :baffled: Normalnie coś Go dziś ugryzło. Może to przez wiatr.......... Też chodzę jakaś nadpobudliwa.
pa
 
No to ja też się przywitam :-D .
Skoro o zasypianiu była mowa to i ja się wypowiem. Mój Szkrab prawie od początku śpi sam w swoim łóżeczku. Początkowo jej łóżeczko stało obok naszego, ale od ponad pół roku śpi w drugim pokoju i jest po prostu super! Nie wyobrażam sobie tego, że Mała miałaby spać z nami w jednym łóżku. Niestety dzieci są różne i nie wiadomo jak to będzie przy następnym, czy da się tak łatwo przyzwyczaić jak to dzieciątko... :-D :-D :-D
 
reklama
Do góry