reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

ja tak wieczorkiem,bo dzisiaj byłam z Otylcią na szczepieniu
i mała była taką przylepka po,że nie miałam serca nie wygłupiać się z nią,
teraz ma stan podgorączkowy i co chwileczkę się przebudza

moje dziecko waży 13,400kg i ma 84,5 cm wzrostu:szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok:

mam co dźwigać :baffled: ;-) :-) :-) :-)
 
reklama
wieje za oknem,ale nie tak,jak miało
JEST WIELKA ULEWA!!!!,
ale ponoć kulminacja wiatru ma nastąpić nocą,
tak koło 23-24...............a mój łos ma dzisiaj nockę:baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :baffled: :no: :no: :no:
 
Tusia lepiej idż do lekarza:tak: :tak: :tak:
A na necie za dużo nie czytaj , bo tak ze swojego doświadczenia , jak mi lcoś dolega i zaczynam czytać co to może być to najgorsze rzeczy wyczytuję
Ja niestety też tak miałam będąc jeszcze w ciąży. Czytałam wtedy wszystko co popadnie i doszukiwałam się tych złych objawów, których w rzeczywistości nie miałam, no i niepotrzebnie się tylko zamartwiałam. Na szczęście nie miałam stałego dostępu do internetu, bo chyba bym się rozchorowała czytając o problemach innych kobiet w ciąży... więc siłą rzeczy przestałam to robić... i całe szczęście, bo ciążę miałam przecudowną, nawet bez mdłości :-D .
 
ja tak wieczorkiem,bo dzisiaj byłam z Otylcią na szczepieniu
i mała była taką przylepka po,że nie miałam serca nie wygłupiać się z nią,
teraz ma stan podgorączkowy i co chwileczkę się przebudza

moje dziecko waży 13,400kg i ma 84,5 cm wzrostu:szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok: :szok:

mam co dźwigać :baffled: ;-) :-) :-) :-)

No, no chyba jeden z większych dzieciaczków lipcowych:tak: :tak: :tak:
 
ja nadal mam kontynuację L4 wg lekarza nie nadaję się jeszcze do pracy jutro muszę zadzwonić i nie wiem jak powiedzieć że trzeci tydzień mnie nie będzie:baffled:
czeka mnie kolejny tydzień z martynią wspólne obiadki wygłupy i bb:-)

póki co leje u nas i wieje srasznie prąd co chwile siada więc zapalone mam świeczuszki
nawet ciepłą wodę przegotowaną mam w dwóch termosach
tak na wszelki wypadek:cool2:
lubię się zabezpieczać

Asiu butki są joł ;-)

a mleczko u nas martina pije rano i wieczorem po 150 bez żadnych dodatków
 
reklama
hej hej

bylism dzis u lekaza i co.............. :wściekła/y: :no: :wściekła/y: okazalo sie ze ten szpitla nie byl wcale potrzebny:wściekła/y: jego mac..........no
a Gaba dostala za mala dawke antybiotyku i teraz dostanie konska bo ma nawrot i co lepsze...ma zapalenie gardla i migdalkow :eek:
no nic bedziemy leczyc sie i tyle ...

co do wiatru to u nas o dziwonie wieje :-p

ale za to tez sie spielam z Duzym :baffled: (Gazelko to tak zeby Ci bylo razniej ;-) )
aha Hanti moja GAbka wazy dokladnie tyle samo :szok: :-p :cool2:
 
Do góry