reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Asiolku super pomysl z lista - mozna obserwowac jak sie "wyrabiamy" w terminach ;D

Frida przed Toba jeszcze nie wszystkie panie urodzily - zreszta do 11 - poniedzialku jeszcze kilka dni pozostalo...
 
reklama
Hej hej od rańca!

Dzisiaj dzień Elfiko! Mam nadzieje ze szybko uslyszymy od niej jakieś wieści :)

zmykam na sniadanko
 
Melanie - masz na mysli suwaczek? Bo ja mam tylko link do suwaczka na slowie misiaczek :) Moze wstawie bardziej widoczny gdy Macius sie pojawi ;D
 
czesc babeczki

a ja mam nastepna koszmarna noc za soba :mad:
nie moge spac choc jestem totalnie padnieta!!!!!!!!!!! o co w tym chodzi do cholerki??? mnie to meczy!!
przespie sie po sniadanku bo padam,oczy na zapalki.........ech
i bardziej mnie tam na dole boli,zawsze bolalo przy moich ruchach a teraz nawet jak juz leze qwiec mala nisko znow zeszla.........kurcze niech to wreszcie sie zacznie ::)
 
A ja przesypiam całe nocki i tylko kilka razy do kibelak na siku wstaję ale w półśnie.
Nic mnie nie boli i to jest okropne bo to znaczy że poród w lesie. :mad:



 
reklama
Zrobiłam sobie wczoraj dzień dla siebie i wybrałam sie do kosmetyczki na zrobienie rzęs i regulację brwi.
W szpitalu nie będę musiała malować. ;D
Kupiłam sobie też prezent na urodziny od mojego Mariuszka - bransoletkę z jaspisu czerwonego.

Ale zaszalałam.

 
Do góry