reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

witam dopiero wróciłam od małej no i dziękuję Wam kochane kobietki za wsparcie chociaż zaczynam nieźle się dołowac że to trwa tak długo i ciągle patrzę na puste łóżeczkoale jutro robią małej badania podobno nie przybierają na wadze dzieciątka mające problemy z pęcherzem ::)

zobaczymy co dalej bo dzisiaj zżucila znowu 20 i waży 1850 jeśli wyniki będą ok to zabiorę ją do domku chyba na własną odpowiedzialnośc bo może gdyby jadła kiedy ona chce to by przybrała a w szpitalu są stałe godziny karmienia i nie raz widzę że mała jest godzinkę wcześniej głodna napłacze się zmęczy i potem je na pół śpiąco

ach szkoda gadac zaraz wkleję zdjęcia pozdrawiam
 
reklama
no i zmieniliśmy imię jak widac jest Martynka jakoś tak bardziej pasuje do małej

co do pielęgnacji w szpitalu to ograniczają się do minimum nawet podglądam jak kąpią małą a przewijam sama i mam do dyspozycji tylko pieluszki i chusteczki i oliwkę tylko po kąpieli oczywiście żadnych kremów pudrów itd.....

no i nie wolno niczego swojego stosowac, a maluszkom musi wystarczyc
 
Kasiu K napewno wszystko będzie dobrze i malutka zacznie przybierać. Moja koleżanka urodziła w 32 tygodniu i mały ważył 1700 a później spadła waga do 1500 a teraz taki chłopak że hoho. Rozwija sie super i jest nawet bardziej rozwinięty niż inne dzieci w jego wieku.

Zobaczysz, że u Ciebie też tak będzie i malutka tak szybko urośnie że nawet nie zdążysz zauważyć. ;)

Czekamy na fotki tego twojego skarba maciupkiego. :)
 
Kasieńko  kochana nie dołuj się bo malutka odczuje .....malutka widocznie potrzebuje troszke czasu na  to żeby nabrać na wadze...nabierze na wadze i wrucicie razem do domku :)

url=http://lilypie.com]
.png
[/url]
 
Hej dziewczyny
To ja - oderwałam Małego na chwile - ale mi sie cycuch trafiła - przez pierwsze dni ryczałam bo nie miałam pokarmu a dzisiaj leżałam z zimnymi okładami tak mi cycuchy opuchły i cieknie na podłoge jak wstaje - normalnie karuzela - ale chyba zaczynamy ja opanowywać.
Kasiulka nic sie nie przejmuj - zaraz mała bedzie rosła jan na drożdzach - tylko do domku wróci. My dzisiaj tez bylismy na kontroli u pediatry bo wyszlismy ze szpitala tracac na wadze i od piatku ubyło nma 10 ale to wg mnie zrozumiałe bo dopiero od wczoraj zaczelismy normalnie sie karmić - do tej pory były cyrki ze strzykawkami i laktatorem brrrrr nienawidze tej maszyny.
Rany jak ja nie moge sie doczekac kiedy zaczną sie pojawiać nowe dzieciaczki w naszej forumowej gromadce. Trzymam za Was kciuki baaaardzo mocno:)),
PS nie wiecie czy boli zdjecie szwów po cc? jutro ide i chyba sie troche boje:)
 
Mam jeszcze pytanie do Mamuś Warszawianek które chodzą do CM LIM ( Niania chyba i Gazelaczek) czy maice juz moze wybranego pediatrę w CM? moze mozecie kogoś polecić?
 
Aniu fajnie że znów jesteś z nami. Twój maluki to taka śliczna kluseczka.
Dobrze że chociaż jeden przystojny facet jest w naszej galerii maluszków. ;)
 
no to ja sie z wami kochane zegnam, teraz tlko wszystko wladuje do torby, potem pod prysznic i spac ide dzisiaj wczesnie to moze zasne.
A moze sobie do poduchy jeszcze jezyk niemowlat poczytam, obecnie studiuje karmienie piersia ;D
Trzymajcie kciuki za mnie i moje malenstwo, mam nadzieje szybko do Was wrocic , teraz mowie papa :-*
 
reklama
Kasiu K kochanie jestem myslami z Toba i Matrynka, wszystko bedzie dobrze , daj malutkiej troszke czasu to sie we wszystkim polapie i waga tez jej podskoczy, zobaczysz. Caluski
 
Do góry