reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Ale super że się zaczeło szaleństwo urodzinowe...wciaż mi trudno uwierzyc ze mamy juz takie dorosłe ;-):-p dzieci.

Martyno,
wszystkiego najlepszego,
dużo miłości,
zdrowia !!!!!!
i całej masy zabawek
życzy
ciocia Anikaa

tortnd3.jpg
 
reklama
Majeczko
i Tobie też życzę
góry zabawek,
samych radości
oraz
spełnienia wszystkich marzeń

z5187928X.jpg
 
Ostatnia edycja:
To i ja na dzien dobry dolaczam sie do zyczen dla naszych pierwszych Lipcowych dziewczynek.

Martyniu, Majeczko samej slodyczy ciocia Marta z Alexandrem wam zyczy.
W taki juz dojzaly dzieciecy wiek wchodzicie. 3 latka to nie przelewki, wtedy duzo sie zmienia;-)
 
Anikaa ale trafiłaś martynia żyje motylkami .... są z nami wszędzie o każdej porze dnia :rofl2: czasami hmm często aż do przesady hihihi ale kocham mojego motylka nad życie....
teraz już śpi ale jutro napewno pokażę

Martusia dziękujemy :tak: przekażę życzonka

jutro osttani dzień pracy i urlopp

a u nas duszności parności elfik masz napewno ciężko w takie dni jakoś ledwo dycham i o Twoim serduchu pomyślałam
 
Hej
Jakie piekne torciki!!
Ja tez przylaczam sie do zyczen dla naszych jubilatow kochanych-
Martynko, Maju, Ysiu wszystkiego najlepszego !!!!!
flowers1.jpg

 
jutro osttani dzień pracy i urlopp

a u nas duszności parności elfik masz napewno ciężko w takie dni jakoś ledwo dycham i o Twoim serduchu pomyślałam
Kasiu dzieki za troske, faktycznie nie najlepiej sie ostatnio czuje, najgorsze sa noce wtedy serducho nie raz daje mi o sobie znac.
Kasiu udanego urlopu zycze, nigdy nie bylam na Kaszubach i sama chetnie pojechalabym z Toba :tak: wypoczywaj, opalaj sie i nabieraj sil!!
My za chwilke z Weronika wybieramy sie na urodzinki do Abisia :tak::-)
 
Wielkie dzięki za życzonka(elfiko i nenius) - do takiego wieku chyba się już nie przyznaje - a co tam mam 30 lat i bardzo dobrze mi z tym

I najserdeczniejsze życzenia dla Martnki i Majeczki - rośnijcie zdrowo dziewczynki
 
reklama
Do góry