reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

No to pa Babeczki :-) Będę o Was myśleć, jak będę leniuchować :-):-)
Nie szalejcie tu za bardzo, cobym potem nie miała za dużo do nadrobienia.
Buziaczki :elvis:
 
reklama
Cześć laseczki :) Ja jeszcze tydzień do wakacji :-p Ale odkąd majstrowali znów przy forum to mi się niektóre strony z Waszymi postami w ogóle nie otwierają:crazy::crazy::wściekła/y::wściekła/y::no::no::-:)-:)-( U nas po maluuuutku, bardzo pomalutku.

Niesia - wszystkiego najlepszego!:elvis::elvis::elvis::elvis:
 
właśnie dochodzę do siebie po panieńskim
w życiu nie byłam na lepszej balandze
wyszłam o 19 wróciłam o 5
zgubiłam pończochy podarłam sukienke lizałam pen...ka .. cukrowego :-p z tortem, majtki miałam mokre od kostek lodu...
z parkietu nie schodziłam więc i się pęcherzy dorobiłam :rofl2:

jak dostane fotki to wkleję ..

jutro do pracy:baffled::rofl2:


Klaudia wspaniałego wypoczynkuuuuuuu
 
:-)

Edzia, jak już dostaniesz jakąś dobrą receptę na wypadające kłaki, to proproszę o cynk :-p

Kornelek prawie odpieluchowany :cool2: Pierwsze dwa dni to kompletna porażka. Młody sikał w gacie i nic sobie z tego nie robił. Trzeciego dnia siusiał już tylko wtedy, kiedy go wysadzaliśmy, ale też sam jeszcze nie wołał. Teraz go wysadzamy, więc siusia już ładnie tylko do sedesu, a nawet zdarza mus się czasem samemu upomnieć o wysadzenie. Tak czy inaczej wynik jeden zero dla nas :tak: Na spacery chodzi bez pieluchy, jedynie na noc mu zakładam, ale dzisiaj rano pielucha była sucha, więc może wymiksujemy pampersy całkowicie. Życzcie mi, aby tak mu już zostało ;-)
 
Iwon i to wszystko w 3 dni :szok: wow, no to gratulacje ze tak szybko poszło no i oczywiście trzymam kciuki za dalsze postępy...jednak chyba sie opłaca czekac do momentu az dziecko jest rozumniejsze...choc z drugiej strony kwestie finansowe przemawiają za wcześniejszym odpieluchowaniem ;-)
ide nadrobić
 
właśnie dochodzę do siebie po panieńskim
w życiu nie byłam na lepszej balandze
wyszłam o 19 wróciłam o 5
zgubiłam pończochy podarłam sukienke lizałam pen...ka .. cukrowego :-p z tortem, majtki miałam mokre od kostek lodu...
z parkietu nie schodziłam więc i się pęcherzy dorobiłam :rofl2:

jak dostane fotki to wkleję ..

jutro do pracy:baffled::rofl2:


Klaudia wspaniałego wypoczynkuuuuuuu

Kacha wymiekam, ale opis:-D:-D:-D:-D Jestes master!!! az się micha cieszy:-):-):-)

Czesc Laski:-p will you still love me?:rofl2:
 
Dziewuszki moje kochane niezawodne doradczynie:rofl2:
w sobote po 4 miesiacach nic nie robienia z włosami ide do fryzjera :yes::yes::yes::yes: i tu pytanie co zrobić??

pożadany kolor ponizej
 

Załączniki

  • DSC00080.jpg
    DSC00080.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 60
cześć pojękująca mateczko;-):-D:-D:-D:-D
Jak się czujesz? Jak malutki? Bardzo się rozpycha?
a dzięki, rozpycha sie bardzo i na szczescie ma sie dobrze a ja...nie będę pisała jak się czuję bo zaraz mi napiszesz ze pojękuje ;-). a serio to faktycznie nie czuję sie dobrze ale najważniejsze ze wyniki badań są ok.:blink:

No i news dnia: ZAWIOZŁAM DZISIAJ MAĆKA DO BABCI OSTATNI RAZ. Przyjeżdżam a teściowa "No to kończę dzisiaj służbę u ciebie. Ale te trzy lata minęły":baffled::-) No i zapowiedziała, że drugiego bawić nie będzie, bo już nie ma siły.:baffled:
No super teściowa, moze ma na drugie "Doranyprzyłóż" ??:happy2:
Niania jak zwykle optymizm sieje, az sie chce w ciaze drugą zachodzic.......
fajowo ze Marceli tak sie super chowa, a jak tam pierworodny sie miewa???
no i trzeba sie na jakies Warszawskie spotkanko umówic, ja od nastepnego tygodnia moge byc w warszawie co tydzien, wiec trzeba Ciezarówke Anne zmobilizowac i sie gdzies obaczyc :-):-)
Asiu niestety z ciężarówką anną będzie ciężko, mam problemy z chodzeniem wiec raczej na spotkanie żadno sie nie wybiorę bo obawiam sie że kosztowałoby mnie to kilka dni leżenia choć nie powiem pewnie by mi sie przydało zarazić od Niani jej optymizmem.

a co Ty Niesi takie zwiędliny wstawiasz?

:-):-):-) Pani E_mamo wygrała Pani konkurs na tekst miesiąca ;-):-D:-D

Oficjalnie ogłaszam ten rok szkolny za zamknięty :-):-):-):-):-):-):-)
Teraz będę się lenić DWA MIESIĄCE :-) Mamuśki pracujące - proszę mnie nie linczować. :-):-)

no nie zlinczujemy ale zazdrościmy :-)

1. To nowe forum to takie troche szpiegowskie co?Gdziekolwiek nie wejdziesz wszedzie zostawiasz slad:-p;-):tak::baffled::szok::-D:tak:;-):confused::happy2::blink:;-)

Hanti wracaj na dłużej!!!!!!!
2. Anika i Niania koiecznie prosze o fotki:tak::tak::tak:

.
Ad.1 hi hi a w niektórych miejscach obie szpiegowałyśmy :tak:
Ad2. No way :no::no::no: wyglądam jak beczka ;-)
 
reklama
Do góry