reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

Probuje dojść do ładu z subskrybcją wątku. Przy okazji znalazlam sie na pierwszej stronie. A tam głównie są posty dziewczyny ktore już od dawna nie uczestniczą w wątku i Mania. A przy okazji zauważyłam że Tymuś Maniowy obchodzi dziś 4te urodziny.

Jakbyś więc Maniu zupelnie przypadkiem czytala dziś lipcowe BB to wyściskaj synka serdecznie z okazji urodzin!!!
 
reklama
no dobra powiem ci prawde. to zdjecie sie nadaje do d... nic nie widac!!!:sorry2:

ooo! a teraz to juz zupelnie inna bajka! zajebiscie! bardzo pasuje!:-):tak::-):tak::-)

hahhahahahahahaha Olivia:-) w sumie też tak pomyślałam,że zdjęcie do d...,ale to co wkleiłam(całą buzię) robił łosiek i też nie jest dobre.........najlepsze zdjęcia robi mi Damian,a jego jeszcze nie ma,a mnie już korciło,by się pochwalić:-p;-)
 
Hanti - już dawno nie widzialam u kogoś tak korzystnej zmiany w wyglądzie :tak: Dzięki nowemu kolorkowi wyglądasz bardzo ciepło i naturalnie. Podoba mi się :-)

Wyszla nowa opiekunka. Tyle sie z nią nagadalam w jeden dzien, ile z poprzednią przez 4 miesiące Jej pracy :-p Wesola i sympatyczna dziewczyna. Troche z Mackiem musza sie ulożyć, bo On ma straszne fochy ostatnio i dał Jej czadu. Ale jestem dobrej myśli :tak:
 
Probuje dojść do ładu z subskrybcją wątku. Przy okazji znalazlam sie na pierwszej stronie. A tam głównie są posty dziewczyny ktore już od dawna nie uczestniczą w wątku i Mania. A przy okazji zauważyłam że Tymuś Maniowy obchodzi dziś 4te urodziny.

Jakbyś więc Maniu zupelnie przypadkiem czytala dziś lipcowe BB to wyściskaj synka serdecznie z okazji urodzin!!!

dołączam się :tak::tak::tak:
 
Jakbyś więc Maniu zupelnie przypadkiem czytala dziś lipcowe BB to wyściskaj synka serdecznie z okazji urodzin!!!
to w takim razie dla Tymcia
138964873239a792717ect5.jpg

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!!
:-)

ps. sorrki Tymciu za ta "annabelle":sorry2:
hahhahahahahahaha Olivia:-) w sumie też tak pomyślałam,że zdjęcie do d...,ale to co wkleiłam(całą buzię) robił łosiek i też nie jest dobre.........najlepsze zdjęcia robi mi Damian,a jego jeszcze nie ma,a mnie już korciło,by się pochwalić:-p;-)
jak jest cala buzka to od razu latwiej sie oglada, widac czy wszystko gra czy nie. a tu widze ze wszystko nie tylko gra ale tez spiewa:tak:;-)
Wyszla nowa opiekunka. Tyle sie z nią nagadalam w jeden dzien, ile z poprzednią przez 4 miesiące Jej pracy :-p Wesola i sympatyczna dziewczyna. Troche z Mackiem musza sie ulożyć, bo On ma straszne fochy ostatnio i dał Jej czadu. Ale jestem dobrej myśli :tak:
ugadaja sie! ja lubie ludzi co jak maja kontakt z malym dzieckiem to go nie probuja na sile przekonac do siebie tylko daja mu czas sie oswoic:tak:
sama stosuje zawsze ta metode. teraz jak zobaczylam Niccolo po dluzszej przerwie najpierw byl spory dystans do mojej osoby, ale juz na trzecim spotkaniu sam mi wlazl na kolana zeby bajke obejrzec a potem juz ryczal i krzyczal "peta" (czyli aspeta po wlosku, czyli poczekaj po polsku) jak chcialam wychodzic:-D
 
Cześć baby :cool2:

Jestem, żyję, mam się dobrze :wink:

Co tam po weekendzie? U mnie z pół kilo na plusie, ale nie mogło być inaczej skoro M. zaczął weekend od podania mi jajecznicy do łóżka, a skończył na upieczeniu pysznego ciasta :-p:-p:-p Poza tym zaliczyłam pierwsze własnoręczne obcinanie włosów dziecku :blink: Z drobną pomocą kuzynki ;-)

Na razie tyle, bo mam kocioł w pracy. Całuski w czółka ;-)
 
zagadal mnie na stronie ze zdjeciami taki jeden grek. wlasnie mu zdradzilam ze ja polka. przeklejam wam kawalek jego maila bo milo sie czyta ze ktos ma takie o nas zdanie:tak:

"ja to zawsze mowie, polacy jestescie najfajniejszym(i najpowazniejszym i najczystszym i najbardziej wyksztalconym) narodem europy.
poznalem polakow w niemczech(mieszkalem tam troche) ale i w grecji polacy sa najlepszymi i najspokojniejszymi obcokrajowcami":-)

to nas pan polechtal po dumie narodowej;-) :-D


zmykam, do pozniej
 
reklama
hanti super włoski
wogóle fajne zdjęcie ślicznie na nim wyglądasz:tak:


jeszcze raz bardo bardzo Wszystkim dziekujemy ...

dzisiaj nawet poszłyśmy na króciutki spacerek
otulone mega słońcem całe roześmiane wróciłyśmy do domku

i tak niech już zostanie:-)


Tymcio Maniuli STOO LATT
 
Do góry