reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy

reklama
:-):-):-)
Wiki, Mel wszystkiego najlepszego!!!!!
:-):-):-)
bcgd2.jpg

:-):-):-)​
 
Ale zejdzźmy na ziemie. Musi byc tansza :nerd::-:)-:)sorry2: a ma wygladac tak ladnie jak ta na obrazku od Hatni:tak:
Niania ja na to spojrze trzezwym okiem. cena jest kosmiczna!!!!
ta komoda mojej siostry z drewexu miala prawie identyczny ksztalt. i smiem twierdzic ze w gora dwa dni moznaby z niej robic twoja wymarzona komode. farba, narzedzia, uchwyty, konik, troche czasu, troche weny tworczej i zdolnosci. i dodam ze wiem co gadam bo kilka lat temu przerobilam zwykly brzydki regal dziecinny z plyty na kolorowy regalik dla mojej mlodszej siostry:tak: nie wspomne o notorycznym zmienianiu fotela bujanego itp;-)
 
a gdzie ta basia przyjmuje i dlaczego ona taka fajna;-) daj namiary.

Basia to prawa reka Czajki. Bardzo mila, z duzym doswiadczeniem (z leszkiem od poczatku, jezscze za zakopanym). Bardzo bardzo polecam. Sama od miesiaca nic nie robie z wlosami i ide do Baski po porodzie(jak tylko dam rade). Czyli za jakies pol roku:szok::sorry2::cool2: No ale musze odzywic i zapuscić:tak:

Jest tylko jeden problem :happy2: Basia urodzila 3 tyg temu :tak::-) i wraca dopiero w maju - co mnie bardzo pasi:-p

Ale jak nie Basia to polecam Marek albo Marylka :tak::tak::tak:

Tu namiary:

Atelier fryzjerskie Warszawa : salony fryzjerskie : pora.pl

Przymują jezscze na Solcu.
 
Melll i Wiki
Ile liści sypie las,
Ile godzin bije czas,
Tyle szczęścia i słodyczy
moje serce Waszemu życzy!

dladziadka913141180x0pb1.jpg

życzy hanti z dzieciakami
 
Klaudia włąśnie zastanawiałam się nad takimi wkładkami(oczywiście nie dla siebie:-p) w lecie,ale skoro są ok.to mogę je polecić ciotce;-):tak::-)
 
czesc wszystkim :happy2:

Niania między moimi jest 2lata i 3 miesiace różnicy.Czasem sie popsztykają ale bardzo się kochają:tak:.Umieją sie już razem ładnie bawić.
Niania a myslisz o porodzie już ? Bo ja sie 2 bardziej bałam niż pierwszego(dlatego w 2 przypadku wybrałam cesarke;-))

hi u mnie tez :happy2: no podobnie bo blizej nam na roznice 2 lata i 4 miechy ;-)

Nie wiem co teraz robić? Pamietam jak wkurzal nnie zakładany na lozeczko przewijak. Musialam Maksa miec w jedej rece a w dugiej zdejmowac/zakladac przewijak na lozeczko. Teraz chcialam miec komode, no to mam:baffled:

Nianiu ja mam cos innego, wlasnie przewijak na lozeczku mnie wkurzal i kupilam sobie teraz dla Hani taki regal kapielowy z przewijakiem
ja chcialam takie cos bo oprocz przewijaka na lozeczku wkurzala mnie szwedająca sie wanienka dla dziecka w lazience :baffled:
teraz mam 2 w 1 i mi to pasuje
dodatkowo ten regal ma poleczki to trzymam tam sobie pampersy,kosmetyki itp.


z Mila dalej walczymy
narazie znowu w majtki sie zsiusiala...:baffled:

ale jestem dzis jakas zmeczona...ide kawe sobie walnac
 
reklama
nie wiem czy chce cos takiego :nerd:

komoda_2.jpg


Dziewczyny wiem, ze to dla wiekoszosci zamierzchle czasy, ale podzielcie sie prosze swoimi doswiadczeniami :sorry2:

Niania, jak Ci pisalam, ja mam coś z tym stylu i jestem bardzo zadowolona. To tez fajna opcja pod tym kątem, że jak dziecko wyrośnie, mebel wyrzucasz (to tanie i nie męczy sumienie ;-)). A komody z przewijakami często są drogie i co potem z tym zrobic? Chyba ze da się jakoś nadstawkę do przewijania zdemontować, to też fajnie.
 
Do góry