reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

reklama
około strony 8307, mam zapisane:tak:i chciałam już dawno napisać, że krem do stóp, który polecała gazelka jest super:tak:

hmm, tam to było głównie o kosmetykach (top 10 :sorry2:) a o perfumach to chyba jakoś wcześniej, nie :confused:

Rety, nie wiem co wybrać, do porządnej perfumerii mam za daleko, żeby się tam wybrać przed świętami i powąchać a chciałam coś zamówić........już :sorry2::sorry2::sorry2:
 
hej hej :happy2:

Przedświąteczne puszki ;-) Elfik oddała się rodzinnej sielance, mimo to wpada się zameldować, a reszta stałych bywalczyń? Edzia, Joasia, oliviia, hop hooop :-)

Nie pamiętam strony z perfumami, ale wcześniej spisałam sobie wszystkie propozycje na kartce- mam ją gdzieś w domu i zabiorę przy kolejnej wizycie w perfumerii :cool2:

Hanti widać, ze masz dryg do różnych kolorowych ustrojstw ;-) Ja też lubię robić kompozycje np. z suszu- mam tego pełno w domku, nawet chyba kiedyś pokazywałam Wam linka do stronki na allegro babki, ktora sprzedaje bardzo oryginalne 'kwiaty ':tak:

Z fotelikiem na razie czekamy, ale za kilka miesięcy może też skuszę się na ten Coneco :happy2:

Patrzcie jakie buty sobie kupiłam :-)

Te eleganckie do pracy (czarne)

http://s206.allegro.pl/item258649850_kozaki_agryd_marszczone_r37_czarne_ze_skory.html#photo

A te (czarne) do dżinów i pub'u :cool2:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=284620682

Wiecie, że tych pierwszych nie kupowałam na allegro i pierwszy raz zarobiłam na tym 15 zł :-D O tyle mniej kosztowały w sklepie w Szczecinie :blink:
 
Iwonka buty rewelka :tak: dla mnie te drugie to strzał w 10 :tak: zajebiste są :tak:
Te pierwsze tez piękne ale ja bym sie zabiła na takim obcachu :-p:-p

Mi sie podobają takie wiec czekam na G :-p:-p:-p
http://www.ccc.com.pl/
trzeba wejść na strone głowna potem kolekcja damska potem wzory ŻAKLIN 04 i LAWA 02
podobaja mi sie obydwie pary i w sumie obydwie by sie przydały wiec ... jak juz mowilam... czekam na G :-p:-p:-p
 
reklama
Witam!

Muszę napisac że jestem już świątecznie nastrojona bo uwaga ubrałam choinke chyba jestem pierwsza ale Nati tak prosiła że nie mogłam jej odmówic
W tym roku mamy małą ale prawdziwą i tak na święta wybywamy do rodziców a przed samymi świetami mamy jeszcze kilka spraw do załatwienia i nie byłobyb tyle czasu na zabawy z ubieraniem świecidełek.
W piątek idziemy do kontroli ale jak dla mnie to jeszcze zdrowe nie jesteśmy zobaczymy co lekarka nam powie
 
Do góry