reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Hej :happy2:
Wpadam na chwilę- Dasaria kiedy pochwalisz się zdjęciami domku? No nie daj się prosić kobieto :sorry2::-p:-p:-p

Muszę uciekać w papiery, potem nadrobię, pysznej porannej kawki Wam życzę :blink:
 
reklama
Hej:baffled:
normalnie sie nie wyspałam, pogoda barowa od rana pada:baffled:
chce mi się piwa:szok::szok::confused:


Hej Anusia :happy2: O nie, piwa nie :no: W ten weekend kupiliśmy z M. siedmiopak i degustowaliśmy różne piwa, których wcześniej nie piliśmy. Robię sobie pauzę ;-) Teraz mam fazę na wódkę z colą (light of course ;-)), lodem i cytrynką. Nawet martini mi się przepiło :shocked2:
 
Haj,
Mam kawę :-)
Pełen szacun dla pracujących zawodowo. Nie wiem czy z niewyspania czy z powodu aury ale jestem przymulona na maxa:dry:
Jak mozna się skupić i robić coś z sensem jak za oknem ciemno i dżumi:no:
Boszzzz ale bym pospała jeszcze:sorry2:
 
Kurde, wczoraj kupiłam sobie upragnione dżinsy i dzisiaj zauważyłam, że w jednym miejscu materiał jest jakby nadhaczony. Nie widać tego, ale obawiam się, że po praniu może się z tego zrobić jakaś większa sprawa. Łoś już w drodze- jedzie do sklepu je wymienić :-). Oczywiście przedtem musi pogrzebać w śmieciach, bo wyrzuciłam już paragony :sorry2: Mam tylko nadzieję, że bedzie mój rozmiar, nie chce mi się czekać :dry:
 
reklama
Do góry