reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

Dasaria - to niestrasz mnie tymi porzadkami i nie wyrabianiem sie - to ja przy dwojce moich huraganow to chyba wogole nie wydole:baffled:
Aniu na pewno dasz radę, wierz mi nie warto śpieszyc się z przeprowadzką, my się troszkę za wcześnie przeprowadziliśmy (spontaniczna decyzja:cool2:) i jeszcze wielu rzeczy nie mamy np. szaf, ciągle jeszcze coś załatwiamy, zamawiamy, dokupujemy i brakuje czasu na zajęcie się domem,

Dasaria Dużoooo Zdrówka:elvis::elvis::elvis:

współczuję tych ludzi w domku,co tylko bałagan zostawiają,może byś taki automat na obuwie wierzchnie z woreczków powiesiła przy drzwiach,tak podrzucam Ci pomysł kochana;-):sorry2::happy2::happy2::happy2::-p

taaa dobry pomysł tylko:-p, że mój dom raczej nigdy tak sterylny jak szpital nie bedzie;-), jakoś jeszcze przeżyję te obłocone buciory ekip budowlano-remontowo-fuszerkowych:cool2:;-)
 
reklama
Witam - niunka, kredzia - czesc babeczki:-)

Nie wyrabiam - i juz wiem ze przeprowadzka najwczesniej w styczniu - olac to tak widocznie mialo byc. Tylko na tych mich 38 m2 to mam mega syf - bo sprzatac sie juz nie chce - nie ma na nic miejsca - szkoda gadac:wściekła/y::-p. Byle do stycznia....

buuuuuuuuuuuuu
ale za to jaka będzie nagroda w styczniu:tak::tak:

Właśnie właśnie, bo ja się nie przywitałam- Witajcie z powrotem na pokładzie Niuńka i Kredzia !!!

Dzis mialam debiut w samodzielnym kapaniu, kolacji i usypianiu dwojeczki szkrabow - zawsze to bylo waskie gardlo naszej codziennosci i zawsze ktos mi towarzyszyl (maz prawie zawsze:-) lub w potrzebie moja mama).
No a dzis jakos poszlo - jutro powtorka z rozrywki:-)
Jest ok:-)

Dzielna kobieta- nigdy w to nie wątpiłyśmy:tak::-)

Hmmm, czy to znaczy ze ja z Adaśkiem też powinnam iść do dentysty, bo w sumie jesszcze nie byłąm...a ze sobą to się zbieram na te sprawy i tez mi jakoś nie podrodze:dry:

Wiesz niby przymusu nie ma, ale myślę, że warto sprawdzić.
Ja już Wam kiedyś pisałam, że mam obsesję na punkcie zębów Julki i dlatego wolę sprawdzić czy aby na pewno wszystko jest ok.
A co do gina to melduję Joasi, że dziś zrobiłam cyt.;-):-).

kobitki chciałam się zapytać,wiecie może,czego brakuje organizmowi,jak powieka drga........mam tak od trzech dni i juz mnie to wkurza:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

a dodam jeszcze,że paznokcie mi się zaczynają fałdować,czyli czegoś mi brakuje ewidentnie,TYLKO czego???

MAGNEZU! tylko uważaj bo po magnezie lubi przegonić:-p:-p

wróciłyśmy:tak:
było ok ale wrażeń było dużo
śniegu brak
martynia wczoraj zagorączkowała i mega katarek
nie zdążyłam Jej zaszczepić i długo tego nie zrobię
wiem że to mało kiedy się zdarza ale
mojej sąsiadki córeczka leży w cięzkim stanie od tygodnia w szpitalu po podaniu prevenaru
zniechęciło mnie to bardzo

ale z martynią dzisiaj już o niebo lepiej

cieszę się że jesteśmy już w domku:tak::-)

Ojoj dużo zdrówka dla Was dziewczyny! Kasiu a co z bratem?
Przestraszyłaś mnie historią sąsiadki :-:)zawstydzona/y: Ja jeszcze Julki nie szczepiłam pw pneumokokom. Teraz to poczekam chyba do wiosny, może wymyślą coś nowego?

:-D:-D:-D:-D:-D chyba przez zapylenie! albo paczkowanie...:nerd: albo cud jakis:-D:-D:-D:-D


no moze jakbym sie przeszla tylko w tej bieliznie po ulicy to i jakies szanse by byly na efekty:-p a tu zimno i mokro i bociany u elfowego meza. nieeee. sierpien to moze, ale nie 2008:blink:;-)
w sumie to bylby pretekst do kupowania kolejnych fajnych fatalaszkow;-):-D:-D

Widzę tutaj postawę i chciałabym, i boję się!:-p;-)

magnezu to na pewno:cool2:

Nie magnezuj tutaj ciotka tylko wklejaj jakieś fotki domu:sorry2:.

Laski kupujecie drób? Bo ja mam obawy:shocked2::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Nie magnezuj tutaj ciotka tylko wklejaj jakieś fotki domu:sorry2:.

Laski kupujecie drób? Bo ja mam obawy:shocked2::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Edzia- nawet jak bym chciała to nie mam co fotografowac, wszędzie syf, a te fotki co mam to nieaktualne więc bez sensu. Kumosz???:sorry2::cool2:

Drobiu nie kupuje :happy2:

Daria zaszczepiłam w wakacje na pneumokoki, tą szczepionką na p., nawet gorączki Daria później nie miała
 
1)wpadlam jeszcze:-) bo jednak kropi za oknem. niechec do deszczu i mokniecia byla wieksza niz ochota/zachcianka(Edytka, Gazelka:-p) na tiramisu! ale jutro nie podaruje!:-p:-p:-p

moze:rolleyes2: w sumie:ninja2:ten tego no:rofl2: sierpien ladny miesiac:cool2:jakby to wam powiedziec:-p

2)bidna kruszynka:blink:

3)kosmetyki na wypadanie wosow, krem na zmarszczki dla tzrydziestolatka, rozumiem Hanti ze chcesz mu dac "prezent ironiczny";-):-D


4)chyba ostatnio ktoras pytala i chyba magiczne slowo brzmialo "magnezu". ale glowy sobie nie dam za to uciac:blink:
OLivia po:
1)ja takie zachcianki całe życie mam(tylko w ciąży była cisza)i tu bardzo sprawdza się łoś,bo jak zrobię maślane oczy i jęczę,że zjadłabym to,czy tamto,to mój mołż jeździ i mi szuka mojej zachcianki;-):tak::-D

2)oby,tylko nie było gorzej:-:)-:)-(

3)no włosięta u mojego łosia liche i ma chłopak straszliwe jazdy,że łysieje,więc może jakieś ampułki,by go zadowoliły i do tego szamponik odpowiedni.........co do kosmetyków na zmarszczki dla mężczyzn,to ostatnio gdzieś widziałam,a łosiek ma taką delikatną skórę,że zawsze zimą ma problemy i moimi kremi go smaruję,więc odpowiednie dla niego chyba,by nie były przesadą
Zresztą dziś nowoczesny facet powinien dbać o siebie.......ihihihihhi

4)dzięks:elvis:
 
magnezu to na pewno:cool2:

1)Wiesz niby przymusu nie ma, ale myślę, że warto sprawdzić.
Ja już Wam kiedyś pisałam, że mam obsesję na punkcie zębów Julki i dlatego wolę sprawdzić czy aby na pewno wszystko jest ok.

A co do gina to melduję Joasi, że dziś zrobiłam cyt.;-):-).



2)MAGNEZU! tylko uważaj bo po magnezie lubi przegonić:-p:-p



3)Laski kupujecie drób? Bo ja mam obawy:shocked2::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

dzięks babeczki,za ten Magnez jutro sobie zakupię,a ze przegoni mnie (E-mamo;-)),to mi na zdrowie wyjdzie,bo ja mam trochę za dużo tu i tam:tak::-p

1)ja mam taką samą obsesję na punkcie zębów,bo sama mam niezłe jazdy i to właśnie przez zaniedbanie rodziców,więc zagładam młodej do szczęki(Damian już sobie nie da zajrzeć,ale ma nawyki odpowiednie i do dentysty sam biega) i pilnie obserwuję,czy wszystko ok.

co do cytologi.........bardzo ładnie,nie życzę nikomu,tego co ja przeżyłam,będąc w strachu i czekając na dalszy rozwój wypadków

3)jakoś tak nie przeraziłam się i kupuję,nawet dzisiaj robiłam piersi z kurczaka.........ponoć trzeba dobrze pogotować,więc u nas są w sosie pieczarkowym,dłużej duszone/gotowane
 
miałam sobie smacznie spać..........a łoś pogubił drogę do celu i czekam sobie na jego telefon,ze już jest na miejscu:baffled::baffled::baffled:

dobrze,ze bb nie chodzi spać..........chociaż zaraz ma być jakaś przerwa:no::no::no:
 
reklama
dobra idę się kąpać i w łóżeczku przy książce poczekam na telefon od mołża.........bo jeszcze pomyślicie,ze ja jakaś nawiedzona jestem,że po nocach klikam;-):-p


i jestem dziś pierwsza........hahhahaaha:-D
 
Do góry