reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy

czesc babeczki :-):-):-):-)


na poczatek zyczenia urodzinowe dla Ani, Aniu wszystko co sobie zaplanujesz niechaj sie spełni, zdrówka dla Twojej rodzinki i wszelkiej pomyślności!!!!
 
reklama
Klaudia przekaz i ode mnie moc życzeń dla siostry.
Moj najstarszy brat za 2 lata 40-cha :-):-) mam nadzieje, ze tez bedziemy wspolnie swietowac!!!!


Lila
dziewczynki sliczne i naprawde do siebie podobne!!!


a ja wczoraj byłam u Gina, obiecalam sobie, ze co roku bede robic cytologie i wypadło na wczoraj, udało mi sie zarejestrowac, ale czekałam 2,5 h.....
jako pracownik SZ mogłam wejsc bez kolejki ale te wszystkie ciezarne chyba by mnie pozabijały :sorry2::sorry2::sorry2: wiec siedziałam sobie cichutko........
ciesze sie ze juz to "odbebniłam", mam nadzieje, ze wynik bedzie OK.
 
witam sie z rańca:-)

musze przyznać,ze nas tutaj caraz mniej,Iwon nie pokazuje się od kilku dni,Niania chora i zapewne pracę zdaje,Elen też ma niezły za...lek w pracy,E-mama albumy kleci,Anusia zniknęła na wizytę koleżanki i Wiki dawno się nie pokazała...........a Anikaa przepadła,jak kamień w wode:-:)-:)-:)-:)-(

mam nadzieję,że Elficzek wygrał walkę z choróbskiem:tak:
 


Lilka, już od jakiegoś czasu miałam to napisać, ale jakoś zapominałam. Muszę ci powiedzieć, że jestem pełna podziwu, jak radzisz sobie z dziewczynkami (no i Karlosem). Wydaje mi się, że ten wyjazd, to było dla was to, co wam było naprawdę potrzebne. Odkąd wyjechaliście (i uwolniłaś się od co poniektórych osób), twoje posty są takie pełne optymizmu i (teraz zabrzmię jak stara baba, no ale w końcu jestem tu stara ;-):-)) takie... dojrzałe. No i gratulacje z okazji apetytu Hanii :-) No i nie zazdroszczę tego bólu piersiątek. Oby sie szybko wygoiły.
Gdybym nie wiedziała, że to dwa różne dzieciaczki, to byłabym pewna, że Hania i Milenka na tym zdjęciu to ten sam dzidziuś.


:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:podpisuję się pod postem Klaudi obiema rękami,Liluś ja to tez zauważyłam,że ten wyjazd wyszedł Wam wszystkim na dobre,życzę Wam by Wasza mała rodzinka zawsze już była taka szczęśliwa:elvis::elvis::elvis:

Lila dziewczynki bardzo podobne,bedziesz miała w domciu dwie Karlosówny:-):-):-):-):-)
 
Klaudia dużo zdrówka dla siostry i mam nadzieję,ze jeszcze ten prezent dojdzie,jeszcze jest troche czasu(może zadzwoń na pocztę i sprawdź,czy był:confused:)

u nas w domu,to ja jestem starsza,więc pierwsza bedę miała zmianę kodu i 4 z przodu;-):tak::-D
 
Hejoooo zyje i nic mi nie jest :-)
katar zniknąl
polecam syrop z czosnku miodu i cytryny- działa cuda :tak:
Ale super jest mieć siostrę!!!
Super super :-):tak: a jeszcze bardziej super kiedy ta siostra ma przyjechać do PL za 19 dni i zostac na 3 tygodnie :-):-):-):cool2:
Klaudia wszystkiego najlepszego dla siostry!!!
witam sie z rańca:-)

musze przyznać,ze nas tutaj caraz mniej,Iwon nie pokazuje się od kilku dni,Niania chora i zapewne pracę zdaje,Elen też ma niezły za...lek w pracy,E-mama albumy kleci,Anusia zniknęła na wizytę koleżanki i Wiki dawno się nie pokazała...........a Anikaa przepadła,jak kamień w wode:-:)-:)-:)-:)-(

mam nadzieję,że Elficzek wygrał walkę z choróbskiem:tak:
Tak :-( nasze lipcowe zgromadzenie stopniowo obumiera :-(
Hanti dzieki- wyzdrowiałam :-)

Lilka dziewczynki podobne bardzzzzzzo :tak: a Hania mały klopsik ale fajnie :-)
 
Czy do Waszych dzieci przyjdzie mikołaj? Chodzi mi o Pana Mikołaja :tak:
Do Weroniki przyjdzie- mój wujek sie przebiera i ostro przygotowuje do roli a ja ostro przygotowuje Weronike na spotkanie z brodaczem ;-)
 
cześc , melduję się z placu boju... CHORA!!!:szok::szok::confused2::confused2::wściekła/y::wściekła/y::baffled::baffled::crazy::crazy::crazy::angry::angry::frown::frown::growl::growl::no2::no2::no2: FUCK mam dość, jeszcze wczoraj migrena mnie po prostu rozszarpała na miliard kawałków, zwis na klopie i to po ciemku, bo od światła haftuje, od hałasu haftuje, ja pier..... a jeszcze dostałam ostatnio od kumpeli 2 super silne prochy właśnie na migrenę i zapomniałąm jak to sie nazywa i bałam się razem z antybiotykiem i innymi czadami łykać, bo prochy są takkie lepszejsze i ju`z miałam wizję jak mnie nogami do przodu wywoożą.... A jak by było mało w poniedziałek mam w Ratuszu super hiper ważny egzamin zawodowy , nie wiem co i jak, dokumenty ch..j wie gdzie..... czy mówiłam że mam dość ...? Ide się załamać... a nie, przepraszam - juz się załamałam:-(
 
reklama
Weronika pyta:
mamusiu jak ujosne to bede takim jakomuchem?( Łakomczuchem)
źjem wsistkie cukiejki śama jak posiaczek ten u misia uchatka
Ta refleksja nasuneła sie mojemu dziecku w trakcie ogladania Misia Uszatka :tak::eek:
 
Do góry